Rokytnice otevírá červenou FIS sjezdovku

Skiareál Rokytnice nad Jizerou nabídne od soboty 7. ledna svou legendární, mezi lyžaři velmi oblíbenou červenou sjezdovku FIS. Od středy do neděle vyjíždí směrem do Rokytnice nad Jizerou skibusy z Prahy a Mladé Boleslavi. Rokytnice jako páté největší lyžařské středisko v Čechách nabízí kromě skvělého lyžování také řadu doplňkových služeb.

Letos je zde otevřena nová půjčovna špičkového lyžařského vybavení, dále je možné využít služby skiservisu, úschovny a hlídání dětí od 3 let v útulném dětském koutku. Na sjezdovkách v Rokytnici leží více než metr sněhu, z toho je místy 50 – 70 cm čerstvého prašanu.

„Sněhu je opravdu dost a díky tomu se nám podařilo připravit další trať na Lysé hoře.  Tato červená FIS sjezdovka o délce 2,5 km s převýšením 590 m má homologaci od mezinárodního lyžařského svazu a splňuje všechny požadavky k pořádání FIS závodů. Doufám, že to zdatní lyžaři ocení a hned v sobotu 7. 1. vyzkouší její kvality. Denně nabízíme možnost testovat nové VIP modely lyží Rossignol a Dynastar v naší půjčovně a na neděli jsme připravili testování lyží Head – zdarma, od 8:30 u lanové dráhy na Lysou horu. Lyžaři jistě ocení i další služby, jako například servis lyží nebo dětský koutek se službou hlídání dětí. Vše je při ruce v budově lanovky Horní Domky,“zve do skiareálu Rokytnice nad Jizerou ředitel Michal Kopecký.

 

Ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory bude od zítra otevřeno 9,5 km sjezdovek všech obtížností. Další 3,3 km sjezdovek pak nabízí skiareálStudenov, který je díky mírným a širokým svahům vhodný zejména pro začátečníky a méně náročné lyžaře. Provozní doba přepravních zařízení je od 8:00 do 16:00 hodin.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *