Plzeňští rockoví žraloci ILL Fish pokřtí nové EP po vícenež šesti letech

Energická partička z Plzně ILL Fish se rozhodla po delší době dát spatřit světlo světa zbrusu novému EP se čtyřmi novými písněmi, které pokřtí 27. října v plzeňské Šeříkovce. “Po loňských úspěšných comebackových koncertech, které nám dodaly neuvěřitelně energie, jsme se rozhodli zavřít se s klukama do studia a po více jak šesti letech vyplodit a nahrát nové songy. Byli jsme překvapení, jak lehce a pohodově nám skládání šlo, a v podstatě jsme v této sestavě našli tu správnou energii, ale žádné velké balady nečekejte,” říká zpěvák Tomáš Mouřenec.

Nové EP pod názvem No Stress, ke kterému začátkem října natáčí kapela také nový videoklip, by mělo být k prodeji přímo na koncertě, tedy 27.10. 2016 v KD Šeříkovka, den poté bude k dispozici také digitálně. Ti, co se nedostanou do Plzně, si mohou EP objednat přes E-shop, nebo osobně na kterémkoliv dalším koncertě.

“Na plzeňský křest se moc těšíme, konečně představíme nové songy v plné parádě, zároveň chystáme zajímavé hosty v podobě dvou skvělých mladých a nadějných plzeňských kapel UNLUCKY FUNKERS a COX & VOX. Obě kapely jsou našláplé a energické, nám stylově blízké, které vás musí zaujmout. Máme připravená i další překvapení v podobě hostů, která postupně zveřejníme. Bude to velká party, naštěstí je druhý den státní svátek :-),” říká kytarista Michal Václavík.

Ambiciózní rockoví a dynamičtí ILL Fish působí na plzeňské hudební scéně od počátku milénia. Svým nekompromisním přístupem k rockové muzice lámou hranice všech možných rozměrů hudby. Díky své přímočarosti neztrácí dynamiku ani „špinavost“, která je skupině vlastní. ILL Fish vystupují v klubech a na festivalech nejen v ČR, ale i v Evropě. V roce 2004 ovládli talentovou soutěž rockových kapel a interpretů Múza a úspěch slavili i v několika dalších. Hrají jak vlastní přímočarou tvorbu ze svých třech řadových desek, tak hity vybraných zahraničních kapel.. Svojí dravostí okouzlí nejedno hudební srdce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *