Na autogramiádu hokejistů, film, experimenty i kapelu Electric zve v pátek Olympijský park Plzeň

Autogramiádu hokejistů HC Škoda Plzeň včetně rozhovorů s nimi nabídne ve středu 17. srpna Olympijský park Plzeň. Návštěvníci se mohou těšit na Matěje Machovského, Jakuba Koreise a Nicholase Johnsona, chybět nebude ani generální manažer klubu Martin Straka a sportovní manažer Tomáš Vlasák. Z dalších sportovců bude hostem parku také dráhový cyklista Pavel Kondr, jenž se umístil osmý ve stíhacím závodu družstev na letních olympijských hrách v Mexiku v roce 1968.

 

Kromě sportovních tváří připravil Olympijský park Plzeň v rámci doprovodného programu i koncerty, konkrétně od 16 hodin skupiny plzeňských hudebníků Garyho Hausbót a od 20:30 hodin skupiny Electric, která vznikla jako projekt dvou kytaristů, dnes již legendární plzeňské Alice, a to Martina Stesky a Lumíra Václavíka. Kapela hraje převzaté skladby, převážně se jedná o pečlivě vybrané skvosty světové rockové scény, doplněny jsou vlastními autorskými skladbami obou kytaristů.

Experiment s kapalným dusíkem si připravila Techmania Science Center, publiku jej představí v 15 hodin. Na programu Olympijského parku Plzeň je také filmová projekce, návštěvníci uvidí od 17:30 hodin německý snímek Nanga Parbat režiséra Josepha Vilsmaiera. Film vypráví příběh dvou bratrů, kteří se rozhodli zdolat Nanga Parbat, tedy přes 8000 metrů vysokou horu v Himalájích. Při expedici jim jde o život.

Doprovodný program doplní vystoupení taneční skupiny ADETO z plzeňského Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, začíná v 19:15 hodin.

Svou prezentaci na středu připravila také společnost EKO – KOM, nabídne malý zábavní park s několika sportovními  atrakcemi. Děti mohou vyzkoušet jízdu na divoké lahvi v kontejneru,  zkusit přeskákat nafukovací kontejnery – “zvony” tak, aby neskončily ve skládce, i se naučit třídit odpady.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *