Kateřinu Votavovou vybral časopis Esquire mezi dvacítku nejkrásnějších žen světa

 

Ze Stříbra pochází jedna z nejúspěšnějších žen, modelek a podnikatelek, dnes už třicetiletá a budoucí nevěsta Kateřina Votavová. Právě ji vybral v loňském roce časopis Esquire mezi dvacítku nejkrásnějších žen světa. A Kateřina jde na dračku, přezdívá se jí královna podprsenek a její dokonalé tělo s krásnou tváří můžete vidět na každém kroku, v časopisech, v televizi i na plakátech, někteří šťastnější mají i její kalendář. Kateřina nyní žije v Českých Budějovicích, kde má svůj obchod, ale často přijede i do svého domovského Stříbra, kde žijí její rodiče a sourozenci. Protože Katku znám už několik let a svůj první článek o ní jsem psala na jaře v roce 2010, mohu s klidem říci, že není nafoukaná ani nadřazená. Je to prostě normální mladá žena, která se ráda baví, obléká a když se vám to nezdá, je i skromná.

Katko, povězte čtenářům něco o sobě, co by o Vás měli vědět?

Je mi třicet let, pracuji v modelingu, podnikám, to už asi všichni ví. Ale poslední dobou také občas moderuji různé akce a píši na několik portálů pro ženy, kde se věnuj poradenství kolem spodního prádla.  Rozebírám módu v časopisu Barbar a dělám různé semináře pro začínající modelky. Sem tam si odskočím i k produkci.

Zaštiťujete moje nové stránky www.sihelska.cz, z čehož mám radost, proč?

Nezapomínám. Když jsem byla v České Miss 2010, tak jste byla právě Vy ta, která o mě psala články a sledovala mě, což děláte dodnes. A ráda podpořím dobrou věc a ještě o to víc, když to přináší určité informace lidem, a tím být stále v podvědomí v okolí, kde jsem vyrůstala.

Jaké velké změny Vám přinese rok 2017?

Tak především nové jméno. V červnu se budu vdávat, takže to bude velká změna v mém životě.

Jaké máte plány do dalších let, je v nich i rodina?

Čeká mě stále práce, která mě baví. Chci se věnovat nadále mému  butiku a jeho rozšiřování. Jsou i další plány, které nechci moc prozrazovat. A rodina? Jsem taková, že až to přijde, tak to bude. Čas ještě nějakou chvilku mám.

Vaše nynější koníčky a záliby?

Málokdo ví, že mě baví vaření i přesto, že jsem vegetariánka už mnoho let. Přítel je ale “masožrout”, tak ho nemůžu ošidit jen tím tofu. Pohyb je rovněž velkým koníčkem spojený s hudbou, nejlépe rockovou. A možná to bude znít nevěrohodně, ale moje práce, to je prostě i můj koníček. Vše co dělám, mě baví. V tom mám opravdu štěstí.

Máte TV pořad, představte jej, mohou jej sledovat i lidé v jiných regionech?

Momentálně v jižních Čechách na Jihočeské televizi mám vlastní pořad s kolegyní a kamarádkou Irenou Mikschovou. Je to pořad Trendy bez limitu, kde řešíme vlastně všechno, co je kolem nás a snažíme se dát i nějakou tu radu či tip ostatním. Sledovat lze i na našich facebookových stránkách Trendy bez limitu či na mých nebo přímo na webových stránkách Jihočeské televize.  A mohu i  lehce nastínit, že se chystá další novinka, která by mohla být už celoplošná.

Nejbližší akce v modelingu?

V plánu je toho hodně. Teď dubnu 2017 MODA Fashion Days v Českém Krumlově. Gala-večer módních přehlídek, kde budu i se svým Českobudějovickým butikem Roosevelt Fashion Store. Pak Natali Ruden. A pak v květnu mě čeká víkend u Plzně pro mladé holky, které by chtěly více nakouknout do světa modelingu. Tzv. Modelingový kurz.

Jste i dcerou politika, jak se díváte na stav naší vlasti?

Všichni si jistě všimli, že náš národ se rozdělil na dva tábory. Myslím si, že by lidé v naší zemi měli více chodit k volbám, protože to rozhoduje o naší budoucnosti a opravdu mít oči otevřené. Ráda bych, aby byl mír ve světe a ubylo i teroristických útoků.

Co byste přála našim čtenářům?
Více se smějte a buďte tolerantní bez závisti.

Martina Sihelská

Foto: archiv Votavová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *