Desítky zahraničních i místních umělců zaplaví ulice Plzně. Pilsen Busking Fest 2017 začíná 20. září

Oblíbili jste si umění přímo na ulici? Tak to si do kalendáře velkými písmeny označte 20. – 23. září. V Plzni se totiž uskuteční Pilsen Busking Fest 2017.  Je festivalem, při kterém celé centrum města doslova zaplaví desítky zahraničních, českých i plzeňských umělců. Naším hlavním cílem je oživit Plzeň a inspirovat místní obyvatele a umělce, aby se více zapojili do dění ve veřejném prostoru. Těžiště celého festivalu vyroste na náměstí Republiky, které bude sloužit jako jedna velká kreativní zóna s originálně řešeným pódiem. Nic se ale nemění na tom, že náš festival je zaměřen primárně na pouliční umění, a tak se můžete těšit na bohatý a pestrý program ve Smetanových sadech, v ulicích Smetanova, Riegrova, Martinská a Americká. Ochuzené nezůstanou ani okolní parky, kde se budou naprosto náhodně vyskytovat umělci, na které v programu nevyšlo místo a nebo chtějí prostě hrát víc!

Na co se můžete těšit?

~ HUDBA ~
°°°°°°°°°°°°°°
INFIDELIX (us) ★ THOM ARTWAY & kapela ★ EL-LOREN (spa) ★ SENOR MARKÜSEN (spa) ★ THE TROUBLE NOTES (us/uk/de) ★ ZAP (aus/gr/de) ★ FOREST (izr) ★ GALIRO (ita) ★ CHRIS ELLYS (svk) ★ LIGHT CHILI (ita) ★ I WISH I WAS A FISH (swe/de) ★ ZIGGY MCNEILL (aus) ★ MAURIZIO PRESIDENTE (fr/it/por/de) ★ SANTIAGO CÓRDOBA (arg) ★ AMBOX (rus/?) ★ MIRKA MIŠKECHOVÁ (svk) ★ PAN CHIMZEE (de) ★ TRAM33 (bel) ★ THE ENTROPIES (cz/iran) ★ YEDHAKI : NAUTIKA ★ PETRA GÖBELOVÁ ★ ZICAMEN (bra) ★ GUS RING (swe) ★ LOS GÁDŽOS ★ TABASKER ★ MADEBYTHEFIRE ★ OTTONE PESANTE (ita) ★ FRAJARA*PUTIKA ★ ZOE HAYTER ★ ERICA RUSSO (us) ★ 20 MINUTES ★ TANEČNICE LUCKA a mnoho dalších…

~ DIVADLO ~
°°°°°°°°°°°°°°°
YOSHI CHLADNY (can) ★ BLAZE (aus) ★ MIRROR CREW (srb) ★ MAGICIAN KIM SMETS (bel) ★ SACRA CIRCUS a mnoho dalších…

~ KREATIVNÍ ZÓNY ~
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
BLINK CIRCUS a další zóny zveřejníme už brzy!

~ TANEC ~
°°°°°°°°°°°°°°
★ SURPRISE EFFECT(fr/aus) ★ CONNACTION 3 BATTLE a další v jednání!

~ WORKSHOPY ~
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Alchemical Music Box workshop – Chceš během 3 denního workshopu načerpat ty správné znalosti o ovládání kouzelné hrací skříňky a vystoupit na PBF2017? Tak se podívej na bližší informace na náš web!

~ AFTERPARTY ~
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili afterparty jak pro tanec-chtivé, tak pro klidaře:
★ SILENT DISCO – každý den po 22h se Náměstí republiky promění v jednu velkou, ale pssst! – tichou diskárnu
★ AKUSTICKÉ KONCERTY – každý den po 22h se uskuteční akustická vystoupení na místech, která brzy prozradíme

 

Zdroj: www.buskingfest.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *