Den ve vzduchu se neuskuteční ani letos. Organizátoři už chystají show pro rok 2022

Přání organizátorů ani fanoušků letectví bohužel nebudou vyslyšena ani v letošním roce. Už podruhé totiž pandemie koronaviru zastavila veškeré přípravy akce Den ve vzduchu a na začátku května se proto oblíbená letecká show na západě Čech neuskuteční.

Po dlouhé úvaze organizátoři došli k závěru, že nebudou letos hledat náhradní termín a naplno se pustí do příprav dalšího ročníku v příštím roce. „Připravit největší leteckou show na západě Čech je vždy časově velice náročné a za současné situace není možné akci chystat jak v plánovaném, tak ani v jakémkoliv jiném náhradním termínu,“ dodává za pořádající Agenturu 4PRO Jiří Pěč.

Celý tým Dne ve vzduchu chce vždy návštěvníkům připravit den plný zážitků a příjemně strávené chvíle na letišti v Plasích. „Proto všichni věříme, že už brzo bude svět opět v pořádku a na útulném letišti se tak všichni budeme moct sejít 30. dubna a 1. května 2022 a to v plné parádě, s úchvatným leteckým i doprovodným programem,“ uzavírá ředitel letového provozu Aeroklubu Plasy Karel Mařík.

Zdroj: www.4pro.cz

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *