Mít vnouče a věk od 36 do 100 let. A můžete se stát Senza dědou 2024

Máte perfektního dědu nebo o nějakém takovém víte? Pak by se právě on mohl stát SENZA DĚDOU 2024.

Titul mohou dědové získat ve středu 12. června 2024. Na asfaltovém hřišti v Plzni na Vinicích se uskuteční zábavná soutěž, kde 10 soutěžících získá titul Senza děda 2024. V deseti veselých disciplínách (vlaštovka, puzzle, lego, dětskou písničku za pomoci přítomných diváků, ale i…) se pokusí soutěžící splnit zadání za pomoci svých vybraných asistentů (asistentek).

Přihlásit se můžete nejpozději do 10. května 2024 na mailovou adresu adamcova.st@seznam.cz nebo nebo písemně do schránky DoRA centrum, Brněnská 14, Plzeň-Vinice.

Podmínky:

1/ mít vnouče – vlastní nebo nevlastní, velké nebo malé, hodné nebo zlobivé, blízko nebo daleko
2/ věk 36 – 100 let

“S pobavením nám pomůže Kapela z vlastních zdrojů, takže, máte-li nějaký hudební nástroj, vezměte jej s sebou, jinak zapůjčíme (rumba koule, chrastidla, činelky, apod). Odměnou bude švestkový koláč, káva a hlavně získání titulu SENZA DĚDA. Objednávám sluníčko, kdyby nemělo čas a bylo nevlídno, utečeme pod střechu do Dory,” usmívá se Stáňa Adamcové, která je “motorem” veškerého dění ve vinickém Klubu aktivních seniorů. “Těšíme se na setkání s vámi a na spoustu legrace,” dodává ještě.

Veškeré podmínky a zadání dostanou přihlášení dědové včas e-mailem.

Zdroj: KAS při Dora centru Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *