CHCETE VYHRÁT ŠPIČKOVOU VÁNOČNÍ DEKORACI?

Chcete získat vánoční dekoraci od zahradnické a květinářské firmy JVV GINKGO? Heslem firmy je: „Stejně jako Vy máme kolem sebe rádi krásné květiny a vkusné zahrady“. Zahradnická firma JVV GINKGO s. r. o., má prodejní zahradu v Plzni na Švábinách ve Vyhlídkové ulici (nad Ústředním hřbitovem) a květinové studio na náměstí Generála Píky. V prodejní zahradě ve Vyhlídkové ulici je možné si prohlédnout a nakoupit sortiment okrasných jehličnatých a listnatých stromů, velké množství keřů a jehličin. Najdete tam okrasné druhy, které byste jinde těžko hledali. GINKGO rovněž prodává volně ložený zahradnický substrát pro výsadby, na vyrovnání terénu zase trávníkový substrát, vhodný i pro zakládání trávníku. V nabídce jsou i klasická a speciální hnojiva. Nechybí ani volně ložená mulčovací kůra, která splňuje nejvyšší estetické nároky.

Pošlete nám co nejzajímavější fotografii jedné z provozoven zahradnické firmy JVV GINKGO a napište, jakou má v současné době prodejní dobu.

Snímek s doplněným textem nám pošlete do 9. prosince 2015 e-mailem na: obchod@ceskypohled.eu. Vybereme nejoriginálnější fotografii a její autor od profesionálních zahradníků dostane špičkovou dekoraci na vánoční stůl.

&

V minulé soutěži správně odpověděl ten, kdo napsal, že v Bayernparku je pět zařízených prostor určených k přebalení i nejmenších ratolestí. Ze správných odpovědí jsme vybrali Martu Skalovou z Chebu a Růženu Kdoulovou z Klatov, které od nás dostávají po dvou vstupenkách do Bayerparku.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *