Adventní koncert Ave Maria. Soutěžíme o dvakrát dvě vstupenky do katedrály sv. Bartoloměje

Adventní čas je dobou setkávání s přáteli a příjemných chvilek. Samozřejmě také dobou předvánočního shonu, ale na ten teď chvíli zapomeňme a pojďme se těšit na něco krásného. Tím může být Adventní koncert Ave Maria ve středu 13. prosince v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni na náměstí Republiky. Vystoupí na něm sopranistka Miriam Čížková, doprovázet na varhany ji bude profesorka Jitka Chaloupková, která zahraje i několik sólových skladeb.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na provedení skladeb Ave Maria od Bedřicha Antonína Wiedermanna či chorální předehru Wachet auf, ruft uns die Stimme, jejímž autorem je Johann Sebastian Bach.

Pojďte s námi soutěžit a získejte 2x dvě vstupenky na koncert Ave Maria v plzeňské katedrále.  Naše soutěžní otázka se vztahuje k už zmíněnému geniálnímu skladateli: Od jakého roku a ve kterém městě se koná Mezinárodní hudební soutěž J. S. Bacha?

Odpovědi nám pošlete na e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu nejpozději do 9. prosince. Ze správných odpovědí vybereme dva šťastlivce, kterým pošleme po dvou vstupenkách na koncert do katedrály.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *