SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na výstavu Minerál v KD Jas na Slovanech

Přes všechny peripetie a pandemie se v Kulturním domě Jas v Jablonského ulici na Slovanech opět uskuteční výstava drahých kamenů, šperků, fosilií, zkamenělin, dřevořezeb, kaktusů, sukulentů a exotických rostlin. V sobotu 26. června od 9 do 17 hodin bude otevřená pro všechny sběratele i milovníky nerostů, šperků a přírodnin.

“Jsme rádi, že se zase všichni uvidíme, vystavovatelé i návštěvníci,” říká organizátorka výstavy Minerál Jitka Skružná. “Přijedou stálí vystavovatelé, ale i řada nových, a to nás moc těší,” dodává.

Mezi vystavovateli budou například Alexandra Valinová z Plzně, která vyrábí neuvěřitelně krásné autorské výrobky. Specializuje se především na cínované andělské šperky s minerály. Václav Novotný z Českého Krumlova, který se zabývá převážně jihočeskými Vltavíny. Prodává a vystavuje jak hotové šperky, tak polotovary i samostatné Vltavíny. Ludmila Benešová z Ostravy-Poruby, ta se zase specializuje na autorské měděné šperky s minerály a drahými kameny. Markéta Plachá z Holýšova našla zalíbení v úžasných zahradních, balkónových i bytových dekoracích různých velikostí. Nádherně kombinuje přírodniny se sukulenty. Martin Fanta z Mnichova Hradiště se zabývá převážně prodejem kabošonů a šperků z kabošonů ve stříbře. Se svými výrobky  přijedou také Věra Slaninová, Klára Moulisová, Elen Chojnová a další.

V prvním poschodí kulturního domu si přijdou na své milovníci šperků z různých materiálů, ale také děti. Bude tam pro ně připravena dílnička s Enkaustikou.

K dispozici bude i tombola a při vstupu získá každý návštěvník kamínek zdarma.

Vstupenky na výstavu Minerál do KD Jas můžete získat, pokud s námi budete soutěžit. Stačí správně odpovědět na otázky: Kolikrát do roka se výstava koná a kolikátý je letos její ročník? Pokud odpovíte správně do 23. června do půlnoci, postoupíte do slosování a deset šťastlivců vyhraje po dvou vstupenkách na výstavu. Další vylosovaní získají dárky (šperky a drahé kameny). Odpovědi nám posílejte na e-mailovou adresu: obchod@ceskypohled.eu. K odpovědi připojte, prosím, své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli o výhře informovat.

Ceny do soutěže věnují Jitka Skružná, Alexandra Valinová, Ludmilu Benešová, Aranka Mühlbauerová, Jana Vůchova, Marie Daňková a Jasmar.cz.

Soutěž připravil Ladislav Šíf

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *