Zimu v Prazdroji zahájí ve čtvrtek Ondřej Ruml

Ve čtvrtek zavítá do plzeňské Secese zpěvák Ondřej Ruml, který zde zahájí festival Zima v Prazdroji. Kvůli omezené kapacitě sálu si koncert užije jen několik desítek návštěvníků. Vstupenky jsou již v prodeji na stránkách www.plzenskavstupenka.cz

 Konferenční a společenské centrum Secese bude hostit od ledna do března celkem pět koncertů a vystoupení. Jako první vystoupí v rámci festivalu Zima v Prazdroji stálice naší hudební scény, Ondřej Ruml. Jeho posledním počinem je vokální album Nahubu, které celé nahrál bez použití hudebních nástrojů.V Plzni zazpívá písně autorů Petra Hapky a Michala Horáčka, Stinga, Bobbyho McFerrina a chybět nebude ani jeho vlastní tvorba. Ve čtvrtek vystoupí bez kapely jenza doprovodu přístroje zvaného looper, který mu umožňuje interpretovat celé písně nahráváním zvukových smyček přímo na koncertech v reálném čase.

 

„Čtvrteční koncert nabídne jedinečnou komorní atmosféru nejen díky krásným historickým prostorám, ale také díky omezenému počtu hostů – kapacita každého koncertu je pouze 72 návštěvníků,“ vysvětluje Rudolf Šlehofer, manažer rozvoje cestovního ruchu a péče o historické dědictví Plzeňského Prazdroje. Plzeňský Prazdroj připravil kromě základní vstupenky také VIP lístek, který v ceně zahrnuje občerstvení včetně produktů plzeňského pivovaru. Koncert začíná v 19 hodin.

 

Program Zimy v Prazdroji

 

  1. 2. Komici s.r.o.

originální stand-up comedy

Zkušení stand-up komici z Brna a okolí mají k dispozici pouze jedinou zbraň v podobě mikrofonu, ale i tak slibují porci neotřelé zábavy.

 

  1. 2. JuwanaJenkins&Mojo Band

blues

Energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neutuchající rytmus nabídne kapela americké zpěvačky žijící v České republice vystupující pod názvem JuwanaJenkins and theMojo Band.

 

  1. 3. Iva Kubelková &Jjimband

jazz, swing

Kapela Jjimband představuje jazzové a swingové hity v čele s modelkou Ivou Kubelkovou.

 

  1. 3. Frank SinatraRevival

jazz, swing
Stylové a osobité podání těch největších hitů jedné z nejznámějších osobností světové hudby.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *