Zahradní gril party? Bez čeho se neobejdete?

Teplé počasí je ideální doba pro výlety, vodní radovánky, oblíbené grilování a party. To si nemusíte užívat jen se svou rodinou, ale i s celou řadou přátel. Co v případě plánování takové akce budete potřebovat?

Základem je dostatečné zázemí

Zázemí je bezpodmínečně nutné. Ať už slibuje předpověď počasí cokoliv, slunce nemusí vydržet věčně. Je dobré přihlédnout k tomu, že plány a předpovědi meteorologů nikdy nejsou stoprocentní. Proto se hodí zahradní pergola, altán nebo jiný přístřešek. Právě díky nim zajistíte, že se budete vy i vaši hosté mít kam před rozmary počasí schovat. Ochrání vás před přímým sluncem, silnějším větrem, mrholením a deštěm.

Dostatek míst k sezení

Pokud jde o party na celý den, která se pravděpodobně protáhne až do pozdního večera, musíte zajistit dostatek míst k sezení. Pro menší společnost vám plně postačí váš vlastní zahradní nábytek, ale pro více hostů můžete zvolit půjčení zahradního nábytku a pivních setů. Pivní set tvoří jeden stůl a dvě lavice. Znáte je z různých festivalů a zahradních slavností. Můžete je využít i na zahradě, vlastním i pronajatém pozemku.

Bez grilu se neobejdete

Pokud je váš gril malý a plánujete větší počet hostů, můžete zvolit službu, kterou je pronájem grilu. Gril si v dostatečné velikosti vypůjčíte, na své zahradní party ho budete pohodlně používat a ve vámi smluveném termínu ho zase vrátíte zpět. Cenově vás to vyjde mnohem výhodněji, než investice do velkého nového grilu, který pak už nevyužijete. Kvalitní velké grily jsou mnohem dražší, než ty malé.

Dostatek jídla a pití

Aby se vše vydařilo tak, jak si plánujete a očekáváte, nezapomeňte si zajistit dostatek jídla a pití pro každého hosta. Musíte mít také na výběr. Většinou se nabídka skládá z piva, vína, nealkoholických nápojů, čisté vody a různých druhů grilovaného masa a klobás. Můžete zvolit i hamburgery nebo ryby. K tomu můžete mít i grilovanou zeleninu a ovoce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *