Václav Noid Bárta má namířeno na Chodsko

Kostel sv. Jana Nepomuckého v Nemanicích na Chodsku ožije pevným hlasem známého českého zpěváka Václava Noida Bárty. Koncert, který pořádá místní spolek Dobrodruzi Nemanice, se tu koná 26. října.

Václav Noid Bárta v kostele Sv. Jana Nepomuckého v Nemanicích samozřejmě nevystoupí s žádnou rockovou kapelou, ale jen za doprovodu kytary. Jeho nezaměnitelný hlas tu poslední říjnovou sobotu poprvé zazní v 18 hodin. Už půl hodiny před ním ale vystoupí domažlický dětský sbor DUHA.

Charizmatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák například s Lucií Bílou, Bárou Basikovou, Helenou Vondráčkovou, Kamilem Střihavkou, Lucií Vondráčkovou a dalšími.

Václav Noid Bárta je dále předním sólistou na scéně Hudebního divadla Karlín kde zazářil již v roli Garcíi v CARMEN, následně ztvárnil Radamese v AIDĚ, hlavní roli Daniela v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY, sluhu Lurche v THE ADDAMS FAMILY a Clydea v muzikálu BONNIE AND CLYDE . Aktuálně září v roli Ježíše, ale i Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského v JESUS CHRIST SUPERSTAR, Curtise v muzikálu SESTRA V AKCI a opět jako Garcia v obnovené CARMEN.

Václav Noid Bárta, foto: David Sedlecký, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50797632

Václav Noid Bárta, foto: David Sedlecký, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50797632

Členové pořádajícího spolku o sobě říkají, že jsou spontánní a kreativní parta, která ráda tvoří kulturu pro děti a dospělé. “Začali jsme obnovovat v Nemanicích Tradice a zvyklosti. A dospělo to až do naší velké akce DEN S IZS, který se uskutečnil 9. 9. 2023,” doplňuje jeden z Dobrodruhů Martin Tecl.

Vstupenky jdou do prodeje 1. března v 18 hodin a dostupné budou v sítí SMS ticket.

zdroj: Dobrodruzi Nemanice, Kudyznudy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *