U centra Area Bory se děti budou učit farmařit

Farmářem na jedno odpoledne. To mohou zažít děti v pátek 22. května u Nákupního centra Area Bory v Plzni. Ve 14 hodin se tady otevře Dětská farma, ve které si malí návštěvníci i jejich rodiče vyzkouší činnosti typické pro život na statku. Na úspěšné malé farmáře čeká dárek!

„Dětská farma je velice dobře promyšlený a úspěšný interaktivní projekt, ve kterém děti čeká deset soutěžních stanovišť s farmářskou tematikou. Budou sázet, dojit, chytat, lovit, plést housky nebo grilovat. Po zvládnutí všech úkolů získají kupony, s nimiž mohou platit ve farmářském obchodě,“ přibližuje zábavné odpoledne ředitel NC Area Bory Roman Nezval a dodává: „Jsem přesvědčený, že se pobaví celé rodiny a děti se navíc dozvědí řadu zajímavých informací.“ Součástí farmářského areálu bude například nafukovací stodola nebo skákací farma.

Vyvrcholením celého odpoledne pak bude Albertíkova farmářská show. Klaun Albertík při ní představí své kamarády, založí farmářkou hudební skupinu a přijede také zahraniční host Mimoň. Zkrátka nepřijdou ani rodiče.  (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *