AVE MARIA s Miriam Čížkovou zazní v plzeňské katedrále už v pátek 8. prosince

Už v pátek 8. prosince od 18 hodin se v plzeňské katedrále uskuteční adventní koncert AVE MARIA. Protagonistkou tohoto slavnostního a nevšedního vystoupení je vynikající sopranistka Miriam Čížková, která svým nádherným, lyrickým sopránem přednese díla světových mistrů klasické hudby, jakými jsou například Charles Gounod, Franz Schubert či Wolfgang Amadeus Mozart. Na varhany bude hrát regenschori katedrály Aleš Nosek a milým hostem tohoto krásného koncertu je Plzeňský dětský sbor, který se představí pod vedením sbormistryně Bedřišky Koželuhové. Celým koncertem návštěvníky slovem provede Jiří Hlobil.

“Věříme, že v mystických prostorách této úžasné katedrály prožijete nádherné předvánoční chvíle a zcela zapomenete na stres a shon, jež jsou v této době našimi neodbytnými společníky,” zvou návštěvníky zástupci pořadatelského spolku Dobroslav, kteří – jako tradičně na své akce – pozvali i tentokrát dárce krve, aby jim poděkovali za jejich přístup i k našim životům. “Jsme přesvědčeni, že stejně jako návštěvníci jiných našich akcí budete odcházet jen s těmi nejlepšími dojmy, příjemně naladěni a naplněni nádhernými pocity. Vyměňte tedy předvánoční shon za chvíle radosti, zklidnění, pohody a možná i trochu předvánočního rozjímání,” doplňuje zástupce spolupořadatelské agentury Lucky art agency.

Záštitu nad koncertem převzali radní města Plzně pro kulturu a památkovou péči Eliška Bartáková a starosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka.

Vstupenky na tento jedinečný koncert zakoupíte ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky – https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/prodejni-mista a samozřejmě i na portálu Plzeňské vstupenky – https://www.plzenskavstupenka.cz/…/FH… Lze je zakoupit i na místě před koncertem.
Je také možné rezervovat si místa i vstupenky na tel. 605 128 734 a vyzvednout si je těsně před koncertem.

Zdroj: Dobroslav, z. s. a Lucky art agemcy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *