Svatební veletrh v Českých Budějovicích se opět uskuteční na výstavišti. Tématem jsou tentokrát venkovské svatby a hostiny

Mít co nejdokonalejší svatbu, to je sen snad každé nevěsty i ženicha. Jaké jsou ideální šaty? Doplňky? Lokalita? Hostina? Inspiraci zamilované páry získají na jubilejním pátém ročníku Svatebního veletrhu v Českých Budějovicích, který se uskuteční 14. ledna od 10 do 18 hodin. Místem konání bude tradičně multifunkční pavilon T Výstaviště České Budějovic.

„Na veletrhu můžete získat inspiraci, vyhlídnout si ideální šaty, doplňky, prstýnky snů, svého fotografa, koordinátorku, případně místo na hostinu či obřad a objasnit si možnosti, které jihočeský region z hlediska svateb přináší,“ zve organizátorka Štěpánka Bendová a dodává: „Hlavním tématem letošního veletrhu jsou venkovské svatby, hostiny a svatební obřady na statcích, farmách a ve stodolách.“

Chybět nebudou třeba ukázky slavobran či květinové dekorace. Gurmáni se mohou těšit na ochutnávky dortů a pochutin.

Ani v letošním roce organizátoři nezapomněli na doprovodný program, který je vítaným zpestřením veletrhu. „Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky svatebních a společenských šatů a spodního prádla. Dále na videoprojekce, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího. O své rady a zkušenosti se formou rozhovorů s moderátorem podělí odborníci. Moderátorkou akce bude Adéla Jirkalová z rádia Kiss Jižní Čechy,“ načrtává program Štěpánka Bendová.

Součástí veletrhu jsou i soutěže. Vloni se s velkou odezvou setkala soutěž nazvaná Jihočeský svatební dort, která bude pokračovat i letos. Komise převezme soutěžní dorty v 10 hodin dopoledne, poté proběhne hodnocení.

Vstupné na Svatební veletrh v Českých Budějovicích je 150 korun (ZTP 100 korun, děti do 15 let zdarma). Letošní novinkou je V.I.P. vstupenka, která stojí 200 korun. Zahrnuje skleničku sektu a vstup do areálu bez front.

Za zmínku stojí, že první příchozí nevěsta bude mít vstup na veletrh zdarma. Také získá květinu, svatební dort, bižuterii, sklo, víno, kosmetiku, slevové poukázky a další dárky a slevové kupony od sponzorů a vystavovatelů. „200 prvních žen vstupujících na veletrh zároveň obdrží květinu, svatební metr, magazíny či slevové kupóny,“ dodává Štěpánka Bendová.

Václav Votruba

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *