Studenti ZČU se inspirují úspěšnými osobnostmi

Studentský spolek nazvaný Přednáškový klub připravil nejen pro studenty první z cyklu přednášek úspěšných lidí z Plzně, regionu i celé republiky. V úterý 25. října se v aule ZČU v Jungmannově ulici konalo setkání s plzeňským podnikatelem, majitelem franšízové značky Cross Caffé a mnoha restaurací Janem Janákem ze společnosti Janák bros., s.r.o.

Petr Šrámek a ……., oba studenti Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) stojí za projektem Přednáškový klub, který si klade za cíl přinést mladým lidem z Plzně a okolí pozitivní příklady lidí úspěšných v byznysu, charitativních projektech, na poli politiky, medicíny, v mezinárodních projektech a mnoha dalších oblastech.

„Ve formě korektních ale i zábavných diskusních přednášek bychom rádi studentům i dalším obyvatelům naší krajské metropole umožnili se setkat s významnými osobnostmi jak z Plzně, tak z celé České republiky. Chceme se jich ptát, jak se dostaly tam, kde jsou, co tomu předcházelo, co musely obětovat i co získaly,“ uvádí Petr Šrámek z Přednáškového klubu.

Prvním z řady hostů byl Jan Janák – zakladatel kaváren Cross Café, majitel restaurací v Plzni. Člověk, který se z nuly dostal na post uznávaného a respektovaného podnikatele, jehož franšíza je dnes již v mnoha dalších městech v naší zemi. Diskusi moderoval Ondřej Bukáček.

Studenty nejvíce zajímalo…., dotazy se týkaly rovněž……

Další akce Přednáškového klubu na adrese Jungmannova 1, v aule ZČU:

  1. listopadu 2016 od 18 hod. host: Mgr. Jiří Machálek, majitel společnosti West Media, s.r.o., a Dinoparků po ČR, v SR a také ve Španělsku

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *