Snowhill zve na poslední březnovou lyžovačku do Herlíkovic a na Velikonoce do Mariánek

Lyžařská sezóna se díky jarnímu počasí přiblížila ke svému závěru a jedna z posledních příležitostí, kde si kvalitně zalyžovat tento víkend se nabízí ve skiareálu Herlíkovice. Přestože je obsluha v areálu vůči  návštěvníkům  ve  výrazné  přesile,  areál  si  svůj  standard  připravenosti  drží  dál.  Upravují  se sjezdové tratě s dostatečnou sněhovou pokrývkou a v provozu je lanová dráha a i lyžařský vlek od 8:30 do 16:00 hodin. Skipasy na denní lyžování se prodávají  v rozmezí od 270 Kč pro děti do 450 Kč pro dospělé.

K tomu  uvádí ředitel  společnosti  Snowhill Ing. Michal  Hošek: „Minulý týden jsme v našich skiareálech

uspořádali pro sportovní veřejnost lyžařské závody, kde hlavní cenou byly celosezónní skipasy na následující zimní sezónu. Jenom V Herlíkovicích jsme rozdali skipasy a věcné ceny za více jak 100 000 korun. To bylo takové pomyslné rozloučení se zimou a poděkování našim klientům za přízeň, kterou nám v zimní sezóně 2014/2015 věnovali.

Poslední březnový víkend jsme se rozhodli ponechat v provozu pouze naší vlajkovou loď – areál Herlíkovice. Chtěli bychom, aby si lyžaři užili závěr sezóny v klidu a pohodě a měli radost z toho, že jsou na horách a na lyžích. K tomu nabízíme nejen stále kvalitně upravené sjezdovky na svazích Žalého, ale také občerstvení na terase restaurace, u sněžného baru či lenošení v relax zóně s lehátky na slunění. Přijďte se přesvědčit, že lyžovat se dá i na jaře.“

Skiareál  Mariánské  Lázně  již  slovy  vedoucího  Vladimíra  Černého  vyhlásil ukončení  sezony  ve  čtvrtek 26.3.:  „Po úspěšných snowboardových závodech a následném maškarním reji uplynulý víkend jsme vzhledem ke klimatickým podmínkám ukončili lyžařský provoz areálu. Nezahálíme však a intenzivně se připravujeme na provoz v letní sezóně. Kabinková lanovka se opět rozjede pro pěší turisty již o velikonočním víkendu a pravidelný letní provoz zahájíme 1. května. Přijďte políbit svou drahou polovičku pod rozkvetlý strom v Mariánkách a my Vás k tomu rádi svezeme naší červenou kabinkovou lanovkou.“                           (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *