Rokycanská nemocnice zpřísňuje návštěvy na oddělení následné péče

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace zpřísňuje Rokycanská nemocnice režim návštěv na oddělení následné péče. Na ostatních odděleních zůstává režim návštěv nezměněn.

Omezení návštěv na oddělení následné péče
Zatím do 11. 11. 2022 je možné na oddělení následné péče na návštěvu pouze po předchozí domluvě a se svolením ošetřujícího lékaře Návštěvu tvoří jedna osoba; doba trvání návštěvy je nejvýše 20 minut; návštěva používá respirátor bez výdechového ventilu (min. třída FFP2, KN95) a jednorázový ochranný plášť, který obdrží po ohlášení na oddělení.

Nemocnice nevyžaduje potvrzení o bezinfekčnosti (test, očkování, prodělání), ale vyhrazuje si právo v případě příznaků respiračních onemocnění návštěvu k pacientovi nevpustit.

Režim návštěv na jiných odděleních
Na ostatních odděleních umožňuje nemocnice návštěvy hospitalizovaných pacientů při splnění následujících podmínek.

  • Návštěva používá při setkání s pacientem ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor bez výdechového ventilu (min. třída FFP2, KN95).
  • Návštěvu tvoří nejvýše dvě osoby současně resp. za den a délka návštěvy je nejvýše 30 minut.
    nemocnice nevyžaduje potvrzení o bezinfekčnosti (test, očkování, prodělání), ale vyhrazuje si právo v případě příznaků respiračních onemocnění návštěvu k pacientovi nevpustit.

Zdroj: Rokycanská nemocnice

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *