Pro studenty je i v únoru hokej v Plzni za 50 korun

HC ŠKODA PLZEŇ, Profil hráče, Matěj Beran #84

Stejně jako v lednu platí i pro druhý měsíc v roce, že na zápasy HC Škoda mají všichni studenti středních a vysokých škol, kteří fandí plzeňským indiánům, vstupenku na domácí utkání jen za 50 Kč. Tato cena platí pro všechna místa 2. kategorie a stání.

„Sezóna se pomalu, ale jistě dostává do své finální fáze a při pohledu na vyrovnanou tabulku je jasně patrné, že bude rozhodovat každý získaný bod. Přejeme si proto, aby na naše domácí utkání chodilo v průběhu února co nejvíce fanoušků, kteří hráčům vytvoří bouřlivou atmosféru a pomohou hráče dotáhnout až do vysněného play-off,“ vysvětluje hlavní myšlenku této akce Magdalena Bočková, marketingová manažerka klubu.

„Chceme navázat na náš první krok, kterým byla podpora rodin s malými dětmi. Ti nám od začátku sezóny dělají velkou radost, protože této nabídky hojně využívají a zaplněná rodinná tribuna je toho důkazem. Podpora studentů je proto pouze pokračováním našich aktivit, kterými chceme přilákat do hlediště pravidelně co nejvíce diváků. Věříme, že studenti nebo třeba i celé studentské organizace naši výzvu uvítají a přijdou kluky podpořit ve vysokém počtu.“

Chce-li student střední, vyšší odborné nebo vysoké školy navštívit jakékoliv domácí utkání indiánů v průběhu ledna a února za 50 Kč postačí, aby při nákupu vstupenky předložil platný studentský průkaz s fotkou. Zvýhodněné vstupné platí pouze do sektorů 2. kategorie nebo na stání a zakoupit jej může ve fanshopu HC Škoda Plzeň nebo v den utkání na pokladnách před HM Arénou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *