Před koncertem Suzanne Vega vystoupí v Měšťanské besedě Šindelář s Kořínkem

Americká folkrocková písničkářka, zpěvačka a kytaristka Suzanne Vega vystoupí v Měšťanské besedě v Plzni. Předskokany jí budou dělat Michal Šindelář s Jakubem Kořínkem. Koncert, který slibuje jedinečný hudební zážitek, se koná v úterý 7. července 2015 od 20 hodin v rámci hudebního programu Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015.

„Suzanne Vega je legenda, která se stala vzorem pro mnoho dalších světových hudebníků. Je pro nás velkou poctou, že si v Měšťanské besedě zahrajeme před ní. Doufám, že publikum příjemně rozproudíme a tato jedinečná muzikantka a autorka nezapomenutelných písní si pak svoje vystoupení pořádně užije,“ říká Michal Šindelář.

Populární plzeňský hudebník Michal Šindelář a zpěvák a multiinstrumentalista Jakub Kořínek v polovině června pokřtili první společné album s názvem První ani poslední. Kmotrem se stal herec a písničkář Jiří Schmitzer.  

 

Šindelář působil se svým otcem v kapele Katapult, hraje v Semtexu nebo Banjo bandu Ivana Mládka. Úspěšný je i na sólové dráze. Jakub Kořínek patří k největším objevům bluesových hráčů mladé generace na naší scéně. „Na koncert Suzanne Vega se moc těšíme, užijeme si ho jako muzikanti i jako diváci,“ shodují se.

 

 

Plán vystoupení Michala Šindeláře a Jakuba Kořínka pro nadcházející období:

10. července      20:00 hod          oslava narozenin s Ivanem Mládkem, Comix Excellent Pub, Plzeň

Vstup zdarma

 

20. srpna           17:30 hod          Festival Živá ulice, Plzeň

27. srpna           19:00 hod          Léto v Prazdroji, Plzeň

3. října                17:30 hod          Pilsner Fest, Plzeň – vystoupení s kapelou

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *