Plzeňská filharmonie vrací vstupné za zrušené koncerty. Nebudou ani kolem Vánoc

Vzhledem k pokračujícím opatřením Vlády ČR během prodlouženého nouzového stavu ruší Plzeňská filharmonie další tři své koncerty. Neuskuteční se tedy koncert “Pulcinella – Koncertantní” plánovaný na 3. 12. a “Štědrý den – MELODRAM Beethoven a Fibich”, plánovaný na 17. 12. Zatím existuje malá naděje, že tradiční Novoroční gala 1. 1. 2021 bude. O vrácení vstupného za neuskutečněné jednotlivé koncerty z letošní sezóny lze požádat v místě nákupu, v případě že místo je v souvislosti koronavirovými opatřeními uzavřeno, tak přímo v sídle Plzeňské filharmonie po předchozí telefonické domluvě. Stejně tak Plzeňská filharmonie umožňuje i vrácení poměrné části předplatného na letošní sezónu, opět po telefonické domluvě ve svém sídle. O vrácení vstupného lze žádat až do konce ledna 2021.

„Je nám moc líto, že se dlouhodobě připravované koncerty letošní sezóny opět nemohly uskutečnit. Podařilo se připravit opravdu lákavý program a některé z našich koncertů, např. Pocta Janu Kubelíkovi, byly už dlouho dopředu vyprodány. I když nám současná situace přináší velké organizační problémy, musíme respektovat všechna omezení plynoucí z aktuální situace, říká ředitelka Plzeňské filharmonie Mgr. Lenka Kavalová.

„Stejně jako při jarním nouzovém stavu umožňujeme i nyní majitelům vstupenek na neuskutečněné koncerty jejich výměnu za koncerty nové, které filharmonie chystá v příštím roce, říká PR manažer Plzeňské filharmonie Ing. Pavel Bouda.

Zdroj: Plzeňská filharmonie

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *