Máme rádi zvířata. Plzeňská filharmonie připravila pořad tentokrát pro děti

Třetí koncert dětské abonentní řady D koncertní sezóny 2015/2016 Plzeňské filharmonie se uskuteční 17. dubna od 16:30 h ve Studiu 1 Českého rozhlasu Plzeň. V průběhu odpoledne zahraje Plzeňská filharmonie pod vedením hlavního dirigenta Oldřicha Vlčka program  Máme rádi zvířata (pro děti ve věku 4 – 8 let). Autorem aranžmá je Tomáš Ille a koncert doprovodí průvodním slovem Lenka Kavalová.

Máme rádi zvířata je interaktivní hudebně-zábavný pořad pro děti ve věku 4–8 let. Filharmonie nekonvenčně – děti se seznámí s hudebními nástroji, zvířecími zvuky v hudbě, zasoutěží si, zazpívají a některé si dokonce aktivně pod vedením dirigenta s filharmonií i zahrají. Na všechny děti se těší smutný Žabák, který potřebuje rozveselit.

Plzeňská filharmonie je známá i díky svému zaměření na dětského diváka. Po úspěšných titulech Jsem Mojook Ojaak, Pojídač medvědů a Filharmoníček a ztracená písnička přichází s dalším projektem, který dětem přiblíží klasickou hudbu a zážitek z poslechu velkého orchestru. Vše proběhne interaktivní formou a posluchači budou součástí celého koncertu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *