Kvalitní realitní služby jsou nyní Plzeňanům dostupnější

Již od 20. března najdete na adrese Mikulášská 14 nově otevřenou pobočku společnosti Dumrealit. Ředitel této kanceláře, pan JUDr. Martin Raba se totiž rozhodl, přesunout svou původní kancelář, která sídlila na Doubravce na adrese Masarykova 102 do nově zrekonstruovaného domu, v samé blízkosti plzeňského hlavního železničního nádraží. Hlavním důvodem tohoto stěhování byla snaha zajistit klientům lepší dostupnost pobočky a možnost tak lépe oslovit obyvatele Plzně a jejího okolí, kteří se chystají pronajmout, koupit či prodat nemovitost.

Realitní kancelář se zaměřuje na Plzeňský kraj, zejména pak okres Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany a Klatovy. Plzeňská pobočka se díky svým výsledkům dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v rámci celorepublikové sítě a vede žebříček divize Dumrealit TOP. „Jednou z věcí, na které si zakládáme na rozdíl od některých realitních kanceláří v oboru je poskytnutí opravdu kvalitního právního servisu, který je klíčem hladkého průběhu každého realitního obchodu. V současné době se také zaměřujeme na seniory a sociálně znevýhodněné klienty, kterým právní pomoc poskytujeme zdarma,“ komentoval JUDr. Martin Raba, ředitel pobočky.

Díky velkému počtu zrealizovaných obchodů makléři kanceláře Dumrealit TOP Plzeň poskytují své služby zejména na základě doporučení svých spokojených klientů. Vysoký standart služeb a profesionální přístup za všech okolností jsou hlavní příčinou toho, že se klienti do této realitní kanceláře znovu a znovu vracejí.           (PI)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *