Karlovarský kraj vyhlašuje anketu Nejlepší sportovec Karlovarského kraje za rok 2020              

Karlovarský kraj spustil nominace na vyhlášení nejlepších sportovců v Karlovarském kraji za rok 2020. Tato anketa, již kraj vyhlašuje každoročně, oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy za jejich mimořádné úspěchy.   

„V minulém roce nám epidemie koronaviru neumožnila uspořádat slavnostní večer s předáváním ocenění pro nejúspěšnější sportovce. Proto proběhne vyhodnocení obou ročníků společně. Doufáme, že tentokrát se již budeme moci osobně sejít a předat ceny těm nejlepším sportovcům v Karlovarském kraji, pro které je sport životní láskou a stálou výzvou,“ uvedl radní pro oblast vzdělávání, školství, tělovýchovy a sportu Jindřich Čermák.

Návrhy na ocenění budou přijímat okresní sdružení České unie sportu, a to do 31. ledna 2021. K nominaci sportovců je potřeba vyplnit formulář, který je společný pro jednotlivé okresy i pro kraj. K dispozici je na internetových stránkách www.cuskv.cz. Anketní lístek je nutné nejdříve stáhnout do počítače, vyplnit data a uložit. Vyplněný formulář je pak možné zaslat pomocí e-mailu na kontakt uvedený v jeho spodní části. Vybrané nominace v rámci okresních kol pak budou následně postoupeny Karlovarskému kraji.

Nominace bude posuzovat sportovní komise, která předloží Radě Karlovarského kraje návrhy na ocenění. Slavnostní vyhlášení výsledků by se pak mělo uskutečnit v průběhu roku 2021, a to podle aktuální situace s ohledem na nařízení vlády.

Bližší informace k anketě je možné získat od Ing. Martiny Fučíkové, e-mail: martina.fucikova@kr-karlovarsky.cz, tel.: 354 222 596, 736 650 379.

Zdroj: Karlovarský kraj, ilustrační foto ČUS K. Vary

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *