Kam za kulturou a zábavou v tomto a příštím týdnu – na TACHOVSKU

Trubka i klarinet v Kladrubech

Kladruby – Hudební koncert je naplánován do kladrubského muzea na středu 20. února od 18 hodin. Vystoupí Filip Kuthan – klarinet, Lukáš Wiesinger – trubka a Pavlína Vaněčková – klavírní doprovod.

Gastronomická show v Tachově
Tachov – Italský zpěvák, skladatel, textař a producent Andrea Andrei, který žije řadu let v Čechách učí diváky kulinářskému umění. V rámci gastro show, která se bude konat 19. února od 19 hodin v tachovském sále Mže, zazpívá i své autorské skladby. V rámci pořadu uvaří italskou specialitu, kterou mohou diváci i ochutnat. Vstupné 250 korun.
Ve Starém Sedlišti se sejdou milovníci Videostopu
Staré Sedliště  – Známá televizní soutěž Videostop má své příznivce i na Tachovsku, konkrétně ve Starém Sedlišti. Václav Hurych ve spolupráci s tamní úřadem tuto soutěž pořádá ve čtvrtek 21. února od 18 hodin v zasedací místnosti úřadu. Pořadatelé zvou všechny zájemce.

Šéfredaktor Českého rozhlasu Plzeň bude odpovídat na vaše dotazy v Černošíně

Černošín – V rámci zimní série besed se zajímavými lidmi se bude v černošínském muzeu konat i setkání se šéfredaktorem Českého rozhlasu Plzeň Petrem Handlem. Setkat se  sním můžete v pátek 22. února v černošínském muzeu od 17 hodin. Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá.
Základní škola otevře dveře veřejnosti
Tachov – Základní škola v Kostelní ulici v Tachově zve na Den otevřených dveří v sobotu 23. února. Škola bude přístupná v době od 9 do 12 hodin.
V Damnově bude masopust
Damnov – Tradiční masopustní veselí propukne v sobotu 23. února v obci Damnov na Tachovsku. Sraz maškar je ve 13 hodin u hasičské zbrojnice.
Muzeum se školou zvou na Masopust v Tachově
Tachov – Muzeum Českého lesa v Tachově ve spolupráci s tamní základní školou z ulice Hornická zvou na masopustní veselí 23. února. V muzeu bude pro návštěvníky akce připraven program. Ve 13 hodin vyjdou maškary do ulic. Návštěvníky čekají samé zabijačkové dobroty i sladkosti.
Městský bál v Boru
Bor – Už devátý Městský bál se bude konat v Boru u Tachova. Akce se koná ve velkém zámeckém sálu dne 23. února od 20 hodin. K tanci i poslechu zahraje skupina Koala Band. Návštěvníky kromě zajímavého programu čeká i půlnoční losování vstupenek o hodnotné ceny. Vstupné činí 200 korun.
Beseda – na jaké sociální příspěvky máte nárok?
Stříbro – Svaz tělesně postižených a Domov seniorů Stříbro pořádají 25. února od  10 hodin přednášku v klubu seniorů v Třešňové ulici. Přednášku povedou pracovnice z úřadu práce na pozvání STP Stříbro.
Bude vyprávět o Makedonii
Bor – Cestovatel Libor Drahoňovský přijede vyprávět do borského kina své zážitky o cestě po Makedonii. Přednášku doplní i fotografie z cesty a koná se 25. února od 17 hodin.
Miroslav Donutil zavítá do Stříbra
Stříbro – Populární herec, bavič a vypravěč Miroslav Donutil přijede do Stříbra se svou show Cestou necestou dne 25. února. Akce se koná v kině Slavia od 19 hodin. Cena vstupenky je 390 korun, předprodej v kanceláři MKS ve Stříbře. (sih)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *