Kam za kulturou a zábavou – na TACHOVSKU

Skavare slaví 17 let
Stříbro – V sobotu  25. února od 19:00 hod v BESEDĚ Stříbro bude velká narozeninová oslava Skavarebirthday 17.
Skupina SKAVARE je na hudební scéně již 17 let a k dobrým zvykům této kapely je pravidelné pořádání akce nazvané Skavarebirthday. A jako každý rok si kapela pozvala na pomoc spřízněné kapely z hudebních škatulek ska punk rock. Není však běžné , že se povede  zajistit účast spřátelených kapel ze zahraničí. Tento rok je z tohoto pohledu mimořádný, protože pozvání přijala francouzská kapela BEER BEER ORCHESTA, která je již mnohým fanouškům řádného ska dobře známá. Nelze také opomenout i další pozvané hosty , jako je MKD BAND z Plzně a  legenda stříbrského punkrocku PIVO ZDARMA.
Obrazy a sochy do 27. února

Černošín – Obrazy a sochy od tří autorů z jedné rodiny pod názvem 3xRybecký můžete vidět v černošínském muzeu až do 27. února. Jan Rybecký přivezl realistické obrazy, jeho syn Martin pak sochy ze dřeva a keramiky, zatímco druhý syn Pavel se věnuje abstraktnímu umění.
Karneval s Vítečkem a školou
Černošín – Středisko Víteček a Základní škola speciální Royal Rangers při středisku Víteček zvou na karneval, který se bude konat v pondělí 27. února od 17 hodin ve společenském sále v Černošíně. Karneval bude doplněn o prodejní výstavu výrobků ze sociálně terapeutické dílny, fotokoutkem i videoprojekcí fotografií z akcí střediska.
One-man show Planeta opic
Planá – V pátek 2. března se můžete vydat na devadesátiminutovou one-man show Planeta opic. Tento stand up speciál Lukáše Pavláska je o vyhlídkách, jaké má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Akce se koná v Kiněnekině od 19 hodin a vstupenky jsou v prodeji online na kulturavplane.cz, osobně v infocentru města (budova č. p. 56) nebo na místě hodinu před začátkem představení. (sih)
Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *