Dobrovolní hasiči zpestřili pouť ve Zruči-Senci. Májový večer lákal na tancovačku

Pouťové veselí ovládlo o víkendu  Zruč-Senec u Plzně. Májový sobotní večer lákal jak k procházkám, tak i na tancovačku, a snad právě proto se rychle zaplnil taneční sál u Drudíků, kde vyhrávalo duo Superband Josefa Noska. Taneční večer doplnila ještě řada zajímavostí, od pouťové střelnice, kde střílelo špuntovkou na růže, až po tetování a foto-koutek, jak uvedla členka SDH Senec Ivana Lopatová, která akci uvedla.
“Jsme rádi, že se zase konečně po dvou letech vrací zábava do naší obce. Jako sbor dobrovolných hasičů Senec pořádáme ročně několik akcí a pouťová zábava je jednou z nich. Večerem nás provedl Superband Josefa Noska a jeho skvělé zpěvačky Mirky.
V nabídce byla spousta dobrot, domácí srdce z perníku, nechyběla věštírna či foto-koutek, pouťový stánek, štěstíčka nebo tetovací salon. V malé střelnici si návštěvníci mohli vystřelit papírové růže, které jsou už tradičním obohacením na naší tancovačce a sami si je vyrábíme. Dělá nám radost, že nás lidé v obci podporují a navštěvují naše akce. Výdělek bychom rádi použili na podporu mladých hasičů a vybavení,” popsala pestrou nabídku pouťové zábavy Ivana Lopatová.
Velké napětí pak vyvolalo losování vstupenek, kdy si tři šťastlivci odnesli samé dobroty. Velký dort pro vítěze věnovala Zuzana Samková Kociánová. “Já vždycky ráda podpořím dobrou věc, když mohu, tak přispěji. Večer se vydařil, užila jsem si jej s přáteli z volejbalu, hodně jsme tančili, skvělá hudba a moc chválím takový ten doprovodný program. Využili jsme jak střelnice, tak foto-koutek. Taky bych chtěla pořadatelům poděkovat, vím, co je za tím vším práce a ještě navíc vyrobili úžasné papírové růže,” smála se roztančená Zuzana Samková Kociánová ze Zruče.
Martina Sihelská
  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *