Kam za kulturou a zábavou – na TACHOVSKU

Koncert Pocta Zuzaně Navarové 

Planá – Kinonekino v Plané zve na koncert Pocta Zuzaně Navarové, který vzdává hold jedinečné folkové zpěvačce. Koncert se bude konat ve středu 26. října v 19 hodin. Interpretací písní této jedinečné zpěvačky se zhostí šansoniérka a herečka Markéta Burešová a akordeonista, pianista, zpěvák a skladatel Mário Bihári, který hrál se Zuzanou Navarovou v kapele Koa.

Krajina Českého lesa – výstava
Černošín – Město Černošín zve na výstavu fotografií a nálezů z Českého  lesa od regionálního průvodce Antonína Hříbala. Výstava nese název Krajina Českého lesa a v černošínském muzeu ji uvidíte až do 11. listopadu. Kdo přijde na prohlídku s chytrým mobilem, může se pomocí QR kódů přenést na některá místa našeho krásného pohraničí a poslechnout si, či přečíst, reportáže z vybraných částí. Více informací o výstavách v muzeu na tel: 737 308 442.

Oslavy vzniku republiky
Planá – Planá u Mariánských Lázní zve na oslavy vzniku republiky, které se budou konat v pátek 28. října od 16 hodin. U příležitosti 104 let vzniku samostatného českého státu je připraven tradiční program. Malí i velcí svůj odpolední program mohou zahájit dílnou výroby lampionu, poté vyjít v 18 hodin do lampionového průvodu za hudebního doprovodu kapely Balkan Party Band. Průvod začíná na pěší zóně u MŠ Havlíčkova a bude zakončen dobovým ohňostrojem na náměstí Svobody.

Noc legend
Konstantinovy Lázně – Noc legend 2022 je velkým lákadlem do kulturního domu v Konstantinových Lázních na pátek 28. října od 19 hodin. Zahraje rocková kapela Flamengo, která po letech slaví návrat na scénu a také KYBABU.

Chystají retro párty
Stříbro – Kulturní dům ve Stříbře vás vrátí o pár desítek let zpět díky chystané retro pátry, která se bude konat v sobotu 5. listopadu od 21 hodin. Speciálním hostem večera bude VERONA. Přeprodej vstupenek na MKS ve Stříbře.

Kladruby v Černošíně
Černošín – Výstavu fotografií Kladruby z mnoha úhlů můžete vidět ve vstupním prostoru černošínského městského úřadu. Jak už název sám vypovídá, jde o snímky Kladrub, které nafotili manželé Eva a Jindřich Pomyjovi. Snímky zachycují město z výšky, ale také i život v Kladrubech a kulturní akce. Výstava je k vidění v provozní době Městského úřadu v Černošíně.

(sih), ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *