Jihočeská metropole se v sobotu rozsvítí nočním během

Sportovní běžecká aktivita NIGHT RUN se přesouvá na jih Čech. Všichni nadšenci se mohou těšit 10. října na noční zážitek přímo v srdci Českých Budějovic. Trasa bude vedena centrem metropole a podél nábřeží. I na této zastávce podpoří účastníky mnoho sponzorů a nebude mezi nimi chybět ani společnost HARIBO v čele se Zlatým medvídkem, který si připravil sladké překvapení.  

Zážitkový běh NIGHT RUN na 10 km bude odstartován v půl sedmé v podvečer a trasa povede kolem Solné brány přes největší českobudějovický park Stromovka, podél nábřeží a zpět na Náměstí Přemysla Otakara II.  Akce proběhne pod záštitou primátora Statutárního města České Budějovice. Vedle hlavního závodu a charitativního AVON běhu proti rakovině prsu na 5 km, je připraven i pro nejmenší závodníky běh RWE KIDS CUP. Start pro malé sportovce je stanoven na čtvrtou hodinu odpolední.

Startovné pro dospělé činí 500,- Kč a pro děti symbolických 50,- Kč. Jedná se o nevšední zážitek, který rozzáří nejen centrum metropole, ale i tváře sportovců. Vedle netradiční vzpomínky získají závodníci i dárkové balíčky od partnerů akce a originální památeční medaili.

 

Po celou dobu zážitkových běhů nikde nechybí ani maskot společnosti HARIBO, Zlatý medvídek. České Budějovice nebudou výjimkou. Děti se mohou těšit na sladké překvapení a zábavný doprovodný program. Další sportovní zážitek si mohou všichni aktivní jedinci vychutnat v jednom z univerzitních měst na východě České republiky, Olomouci. (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *