Jaké vady na kráse vyřeší aplikace kyseliny hyaluronové?

Oblíbené dermální výplně pomáhají ženám i mužům, aby si udrželi mladistvý look déle, než jejich vrstevníci, kteří na estetickou medicínu nechodí. Jednu z metod, jak dočasně vyretušovat vrásky, představuje aplikace kyseliny hyaluronové. Organismem bývá velmi dobře snášena a dokáže vás zbavit nosoretních rýh nebo vějířků vrásek kolem očí. Také se s ní dají zvětšovat rty a vyplňovat prohlubně. Zjistěte, co vše tato látku tělu vlastní dokáže, aniž byste museli chodit na plastické operace.

Před aplikací kyseliny hyaluronové si ověřte kvalitu preparátu
Než se rozhodnete pro některé beauty pracoviště, informujte se, jakou značku tam používají při aplikaci kyseliny hyaluronové. Existuje pochopitelně řada dodavatelů a podezřele levné produkty obvykle v něčem pokulhávají. Směrodatná by pro vás měla být především koncentrace samotné kyseliny, která se u špičkových sér pohybuje kolem 27 miligramů na mililitr roztoku. Dalším atributem kvality je současná minimální úroveň retikulačního činidla označovaného zkratkou BDDE. Delší trvanlivost pod kůží získává preparát také díky takzvanému zasíťování a přídavku peptidů. Příkladem kvalitního séra pro aplikaci kyseliny hyaluronové může být například italská značka Hyamira.

Díky kvalitnímu materiálu pak nehrozí odmítavé reakce těla. Navíc se v něm kyselina udrží déle a to i po první injektáži, která se obvykle vstřebá nejpozději do půl roku. Následující aplikace už zůstanou v místě vpichu minimálně rok. Ty exkluzivní budou vyplňovat vrásku či jiné místo klidně i rok a půl, než bude nutné opět sáhnout do peněženky a celou proceduru zopakovat.

Do jakých částí obličeje se používá aplikace kyseliny hyaluronové
Pomocí této metody se zbavíte i velmi hlubokých propadlin. Proto se aplikace kyseliny hyaluronové s úspěchem používá na výplně:

  • nosoretní rýhy,
  • vrásek na čele,
  • vrásek mezi obočím,
  • vrásek kolem očí
  • a vrásek kolem rtů.

Další předností aplikace kyseliny hyaluronové je schopnost zvětšit dané místo, což dalece překračuje pouze vyplnění vrásky. Zázračné sérum tedy dokáže “přifouknout” rty, ať už jsou povadlé věkem nebo si jen přejete mít kypřejší ústa, než vám nadělila genetika. Žádané bývá též vyrovnání nesouměrností u párových částí obličeje. Pozor ale na “kačeří” pusu, ta nemá s přirozenou vizáží nic společného.

Průběh aplikace kyseliny hyaluronové
Gelovitá látka se vpichuje tenkou jehlou do požadovaných oblastí tváře. Podle velikosti ošetřované plochy bývá obvykle nejpozději do půl hodiny hotovo. V místech aplikace kyseliny hyaluronové můžete pociťovat zvýšenou citlivost, která obvykle ještě téhož dne vymizí. Přitom nedochází k žádnému zjizvení ani k výrazným otokům. To znamená, že u zdravých lidí nezanechá procedura viditelná zranění, které by se musela nejprve zahojit. Je ovšem nutné zachovat alespoň týden klidový režim, než si látka lidově řečeno sedne. Nedoporučuje se vystavovat tělo výkyvům extrémních teplot, stlačovat ošetřené místo a pouštět se do náročných fyzických výkonů. Všeobecně je také jako u většiny estetických zákroků naplánovat si aplikaci kyseliny hyaluronové na chladnější období roku, kdy není nutné chránit se před tvrdým slunečním zářením. Využijte tedy jaro, podzim a mírnou zimu ve váš prospěch, ať jste v létě svěží a krásní.

Pokud vám to vaše finanční situace umožňuje a pár tisícovek ročně váš rozpočet nezatíží, určitě není důvod, proč si omlazení prostřednictvím aplikace kyseliny hyaluronové odříkat. Když si necháte poradit od profesionálů v oboru, nakombinují vám zákroky, díky nimž budete vypadat lépe a navíc omládnete klidně o 10 let. Tak zatočte s vráskami a usmívejte se na ostatní nádherně šťavnatými rty. Jestli padne měna, nebudete investice do lepší vizáže v žádném případě litovat.

(Placla, foto pexels.com)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *