Anketa: Třetina českých žen chodí v létě bez podprsenky. Naostro se pak „obléknou“ častěji muži než ženy

Největší český internetový obchod s pánským spodním prádlem, který ovšem nabízí již také produkty pro ženy, realizoval mezi zákazníky a zákaznicemi anketu na odlehčené letní téma. Jak české dámy a pánové chodí v létě naostro a co říkají dámy na chození nahoře bez?

Chodí Češky často bez podprsenky?
„Nejvíce českých žen odpovědělo, že v létě chodí bez podprsenky občas, konkrétně 34 %. 5 % dokonce odpovědělo, že tak chodí většinou. 6 % Češek si podprsenku neobléknou ve výjimečných případech, například na rande,“ říká Ruslan Skopal, CEO Trenýrkárna.cz. 29 % žen se chození bez podprsenky naopak nelíbí. Velká část respondentek (22 %) sdělila, že se jim to sice líbí, ale nechodí tak. Většinou z důvodu, že se jim nelíbí jejich prsa. Další části žen (4 %) se to pak líbí, ale nechtějí provokovat.

A jak je to s chozením dole naostro?
Na otázku, zda chodí ženy v létě naostro, odpovědělo 63 % respondentek, že ne, cítily by se nesvé. 17 % uvedlo, že ano, ale jenom výjimečně. 5 % chodí naostro často, 1 % pak téměř vždy. 14 % je pak zásadně proti.

„Ani u českých mužů to není velké číslo. I když se tak chovají častěji: 33 % se tak „oblékne“ výjimečně, 3 % často, 7 % pak téměř vždy. 47 % pánů by se necítilo ve své kůži, 10 % je zásadně proti,“ dodává Ruslan Skopal.

Zdroj: Aspen.pr

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *