Indiáni chystají na pátek velkou zahajovací show

V pátek 8. září začíná extraliga, přípravy na začátek sezony běží v klubu HC Škoda Plzeň naplno. Na první extraligový zápas chystá klub velkou zahajovací show.

Plzeň letos výrazně posílila a fanoušci se tak těší na nové hráče, a to nejen na ledě. Právě proto indiáni připravili ještě před startem sezony autogramiádu hráčů. Ta se konala ve středu 6. září před klubovým fanshopem u Home Monitoring Arény.

Extraliga pro Plzeň začíná zápasem s Litvínovem. To, že se v Plzni začíná hrát hokej, bude jasné každému. Klub totiž pozval do města bubeníky, parádní bubenická show v ulicích Plzně pozve na první extraligový zápas a oznámí začátek sezony. Bubenickou show pak uvidí ještě fanoušci přímo na stadionu. Ještě před tím než vyjedou indiáni na led poprvé k ostrému zápasu, proběhne na stadionu velké zahájení.

Permanentky na hokejovou sezonu jsou stále v prodeji. K zakoupení jsou v klubovém fanshopu, kde probíhají každý týden prodejní středy s hráči, od 15:00 do 17:00 si mohou fanoušci nechat podepsat svoje hokejové artefakty, nebo se s hráči vyfotit.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *