Finále Plzeň dětem. Víkend patří pohádkám

Třicátý ročník Filmového festivalu Finále Plzeň je za dveřmi. Od čtvrtka 20. do středy 26. dubna se v Měšťanské besedě a na dalších místech v Plzni sejde řada filmových osobností a fanoušků české a slovenské kinematografie, pro které je připraveno více než 130 projekcí. I tento rok je festival vstřícný k dětem – a to nejen filmovou nabídkou.

Dětským návštěvníkům je přizpůsoben zejména víkendový program, kdy je pro ně připravena řada projekcí. „V sobotu se děti můžou přijít podívat na pohádky Zázračný nos, Pat a Mat ve filmu, Údolí rytířů, Anděl Páně 2, nebo na pásmo pěti krátkých animovaných pohádek nazvané Pojar dětem,“ zve na festival Finále Plzeň jeho ředitelka Eva Veruňková Košařová a doplňuje i nedělní program pro děti: „Neděle dětem nabídne pohádky Lichožrouti, Strašidla, Pravý rytíř a filmy Špunty ve vodě či Děda.“

V případě, že by rodiče chtěli vyrazit na festival bez svých ratolestí, připravili pro ně organizátoři festivalu jednu zajímavou nabídku – po předložení vstupenky na festival získávají slevu 300 Kč na služby poskytované portálem Hlidacky.cz.

Další nabídkou festivalu rodinám s dětmi je zřízení Dětského koutku s Českou televizí přímo v prostorách Měšťanské besedy, kde se Finále Plzeň odehrává. Je v provozu po celou dobu festivalu od 10 do 19 hod.

Předprodej vstupenek bude zahájen 6. dubna 2017.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *