Čtvrtý plzeňský obvod ocenil sportovní talenty i fotbalovou legendu

Sportovní talenty a jednu legendu už tradičně ocenilo vedení městského obvodu Plzeň 4. Stalo se tak v rámci středečního Dne se Čtyřkou na plzeňském sportovním festivalu. Pestrý program nabídl také autogramiádu s hokejisty HC Škoda Plzeň a atlety z AK Škoda Plzeň.

„Páteří Dne se Čtyřkou bylo představení sportovců a sportovních klubu z našeho obvodu. Těší mě, že jsme při této příležitosti opět mohli ocenit i sportovní talenty a také viktoriánskou fotbalovou legendu, pana Ivana Bicana, který za svou kariéru nastřílel desítky gólů a jeden z nich trefil i do brány slavného Bayernu Mnichov,“ říká místostarosta Zdeněk Mádr (ODS).

Vedení obvodu ocenilo také tři talentované sportovce, kteří už si připsali úspěchy na české i evropské scéně. Patří mezi ně bronzová medailistka z evropského mistrovství dorostenců v judu Anna Skalská, několikanásobná mistryně ČR v závodním plavání Natálie Pospíšilová a Vojtěch Sochor, který ve vodním pólu dosáhl na 3. místo v kvalifikaci na mistrovství Evropy.

„Sportovce z našeho obvodu na Sportmanii oceňujeme už tradičně. Jsem moc rád, že u nás na Čtyřce vyrůstají talentovaní sportovci, kteří obvod, město i celou republiku skvěle reprezentují i na evropské scéně. Všem oceněným přeji, aby jim sportovní nadšení vydrželo a aby nejen ve sportovní kariéře dosáhli na své cíle, které si vysnili,“ dodal starosta Tomáš Soukup (ANO).

Sportovcům s Tomášem Soukupem a Zdeňkem Mádrem pogratulovali také místostarostové Václav Beran (ANO) a Lenka Kočová (ODS). Po slavnostním ceremoniálu se uskutečnila autogramiáda s hokejisty z HC Škoda Plzeň a atlety z AK Škoda Plzeň.

Městský obvod Plzeň 4 podporuje sportovce a sportovní kluby každoročně. V rámci grantových programů a individuálních dotací rozdělí miliony korun ročně.

Zdroj: ÚMO Plzeň 4

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *