CHCETE VYHRÁT BALÍČEK BALKÓNOVÝCH KVĚTIN?

Chcete získat balíček balkónových květin od zahradnické a květinářské firmy JVV GINKGO? Heslem firmy je: „Stejně jako Vy máme kolem sebe rádi krásné květiny a vkusné zahrady“. Zahradnická firma JVV GINKGO s. r. o., má prodejní zahradu v Plzni na Švábinách ve Vyhlídkové ulici (nad Ústředním hřbitovem) a květinové studio na náměstí Generála Píky. V prodejní zahradě ve Vyhlídkové ulici je možné si prohlédnout a nakoupit sortiment okrasných jehličnatých a listnatých stromů, velké množství keřů a jehličin. Najdete tam okrasné druhy, které byste jinde těžko hledali. GINKGO rovněž prodává volně ložený zahradnický substrát pro výsadby, na vyrovnání terénu zase trávníkový substrát, vhodný i pro zakládání trávníku. V nabídce jsou i klasická a speciální hnojiva. Nechybí ani volně ložená mulčovací kůra, která splňuje nejvyšší estetické nároky.

Firma JVV GINKGO má kromě prodejní zahrady ve Vyhlídkové ulici ještě květinové studio v Plzni. Napište, kde přesně ho najdeme.

Odpověď nám pošlete do 29. května 2016 e-mailem na: obchod@ceskypohled.eu. Ze správných odpovědí vybereme dva šťastlivce, kteří dostanou balíček balkónových květin.

&

V minulé soutěži správně odpověděl ten, kdo napsal, že hrající fontána v Mariánských Lázních zahájí letos provoz v sobotu 30. dubna ve 21 hodin. Ze správných odpovědí jsme vybrali Zdeňku Pečeňovou ze Stříbra a Petra Machuldu z Mariánských Lázní, kteří od nás dostávají zajímavé knihy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *