SOUTĚŽ: Vyhrajte knižní tipy na letní výlety od nakladatelství Starý most

Plzeňské nakladatelství a vydavatelství Starý most publikuje již od roku 1999. Svá díla  zaměřuje především na regionální tématiku. Vydává knihy zvláště o Plzni, Šumavě, Brdech, Plzeňském kraji, ale také o sportu. V nabídce najdete publikace historických fotografií, reprezentativní fotografické publikace, průvodce, kratochvilné čtení pro děti i dospělé a další tématické publikace.

Právě teď v létě zlevnil Starý most dvacet svých titulů. Mezi nimi jsou oblíbené knížky o přírodě západních Čech a o zajímavostech z Plzně plné zajímavých fotografií a inspirací pro vaše výlety. Dozvíte se v nich více o místech, která máte rádi. Získat je ale můžete i úplně zdarma, pokud budete s námi soutěžit. Stačí správně odpovědět na otázku na konci tohoto článku a odpověď poslat do půlnoci 3. srpna na e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu a pokud budete mít štěstí, knížka k vám doputuje.

Na letošek připravuje vydavatelství Starý most volné pokračování knihy „Toulání Šumavou a Pošumavím“ s profesionálním průvodcem Josefem Peckou s pracovním názvem „Toulání Šumavou a Pošumavím 2“. V říjnu 2019 vyšla další šumavská kniha s Josefem Peckou –  popisuje v ní bohatou historii šumavských skláren a hledá v terénu jejich stopy. Kniha je bohatě vybavena obrazovou přílohou. Jak zní její název?

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *