Chcete sledovat hokej, ale máte povinnosti? Omluvenku vám dá trenér Josef Jandač. Plzeňský sládek Václav Berka už ji má

První zápas letošního světového šampionátu v hokeji vypukne už v pátek 5. května v Paříži. Národní hokejový tým se postaví proti zkušeným soupeřůmz Kanady, o to víc budou fanoušci muset fandit. Našim hokejistům věří i partner české hokejové reprezentace Pilsner Urquell a pro letošní šampionát připravil několik překvapení pro fanoušky, kteří jsou nepostradatelnou součástí českého hokeje.

Během hokejového šampionátu se národ spojuje v jeden tým a všichni by měli fandit společně.Proto pro fanoušky, kteří z nějakého důvodu nemohou být u televizního přenosu, připravilPilsner Urquell letos speciální omluvný list s podpisem samotného trenéra českého hokejového týmu Josefa Jandače a sládka Václava Berky, kteří společně žádají, aby danému fanouškovi bylo umožněno sledovat zápasy národního týmu. Omluvenku vystavenou na své jméno mohou fanoušci získat na přípravných zápasech české reprezentace, nebona stránkách www.pilsner-urquell.cz.

Omluvenku vyzývající k podpoře hokejistů a sledování zápasů dostal osobně od Josefa Jandače i starší obchodní sládek Václav Berka, který si s radostí v době hokejových zápasů odskočí z pivovarské varny k přímému přenosu. „Hokejové zápasy si určitě ujít nenechám a poctivě budu klukům fandit, ale fanoušci v hospodách se o své pivo bát nemusí. Speciální hokejová várka je už uvařená a během zápasů bude v hospodách připravena zpestřit hokejovou atmosféru, “ říká Václav Berka a dodává:„Pro fanoušky jsme zřídili také speciální stránku na našem webu, kam mohouběhem šampionátu napsat vzkazy národnímu týmu. Vzkazy hráčům doručíme přímo do dějiště šampionátu a věříme, že podpora z Čech přímo od fanoušků nabudí hráče při společné cestě za zlatem.“

 Pilsner Urquell zároveň odmění ty největší fanoušky velkým hokejovým zážitkem, který mohou získat díky speciální soutěži. Fanoušci ze tří hospod, z nichžběhem šampionátu nahrají nejvíce fandících fotek s hashtagem #spolecneprozlato, se po skončení květnových utkání mohou těšit na osobní návštěvu hráčů národního týmu v jejich hospůdce.

Přípravné hokejové zápasy, kde mohou lidé získat speciální omluvné listy:

 

CHG 2017 – České Budějovice

Čtvrtek 27. 4. 2017

Finsko – Česká republika

 

Sobota 29. 4. 2017

Česká republika – Švédsko

Neděle 30. 4. 2017

Česká republika – Rusko

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *