Autokino 2016 se rozjíždí

Letošní Autokino startuje jako Formule 1. Projekce v prostoru bývalého domu kultury začínají sice až ve středu 1. června, ale už od neděle tu bude pěkně živo. „V neděli se tu bude stavět konstrukce pro plátno a budeme instalovat projekční a zvukové technologie,“ vysvětluje Radek Uhlíř z pořádající agentury Filmák. Od pondělka se pak na facebooku začnou objevovat zážitkové grotesky s maskotem Autokina méďou Nikim. „Prvního června se rozběhne soutěž Hledej méďu Nikiho a vyhraj vstup zdarma. Úkolem bude najít méďu, vyfotit se s ním, nahrát fotku na instagram Autokina Plzeň a sbírat lajky. Kdo jich získá alespoň deset, má vstup na vybraný film zdarma,“ přibližuje Radek Uhlíř jedno z lákadel letošního Autokina.

Dalším jistě bude typický londýnský double decker, tedy patrový autobus. Ten do prostoru Autokina dorazí 1. června kolem 10. hodiny, aby tu po další tři měsíce sloužil jako občerstvení a sezení návštěvníků.

V úterý 7. června Autokino pozve diváky na sesterskou akci do lochotínského Amfiteátru, na zážitkovou projekci muzikálu Mamma Mia!, která se uskuteční 24. června. V rámci Autokina diváci uvidí ukázky tanečních vystoupení, která budou projekci muzikálu doprovázet. „I tentokrát se budou moci diváci zapojit: kdo se k tanečníkům přidá během soutěže, získá volnou vstupenku na Mamma Mia! Live,“ dodává Radek Uhlíř.

Poslední červnové lákadlo letošního Autokina je naplánováno na 22. června. Promítání filmu Šílený Max 2 – Bojovník silnic doprovodí setkání amerických kár.

Autokino promítá v prostoru bývalého domu kultury každý večer od 21:45 h. Nově letos nabízí kromě standardních vstupenek také vstupenky VIP. Ty svým držitelům zajistí parkovací místo, občerstvení, stolky do vozů, samostatný prostor v patrovém autobusu nebo třeba deku či polštářek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *