Amfora v Třemešné, pouť v Sulislavi a Plánská hudební noc. Kam za zábavou – na TACHOVSKU

V Třemešné pod Přimdou mají pouť
Třemešné – Pouťové veselí se bude o víkendu konat v obci Třemešné na Tachovsku. V pátek 4. srpna zahraje skupina Telefon Rock, v sobotu se můžete těšit na vystoupení skupiny Baba Hed a také Argemy. V rámci poutě se na horním rybníku bude konat i rybářské klání. V neděli můžete být fanoušky fotbalového utkání Stará garda Třemešné – AMFORA klub Praha. Nebude chybět ani traktoriáda.

Vavřinecká pouť v Sulislavi
Sulislav – Tradiční Vavřinecká pouť v Sulislavi je naplánována na sobotu 5. srpna a bude zahájena v 10 hodin Pohádkovým putováním pro děti. Od 11 hodin se pak děti můžou povozit na ponících z kladrubské Ponyfarmy. Ve 13 hodin se odehraje přátelské fotbalové utkání mezi Sytnem a Sulislaví. Těšit se můžete také na ukázky výcviku psů, na skupinu Bandatrampband a Jenny.cz. V neděli 6. srpna proběhne Mše svatá v tamním kostele sv. Vavřince od 10.30 hodin, doplněno zpěvem Komorního sboru Stříbro – Kladruby.

Plánská hudební noc
Planá – V pátek 4. srpna se můžete vydat na Plánskou hudební noc. Začátek je v 19 hodin na koupališti Planá, kde zazní světoznámé hity ameriského punku předvedené skupinou American Punk Hits, zkráceně APH. Pokud jste fanoušci Green Day, Blink 182, The Offspring, Jimmy Eat World, Sum 41 či The Clash, tato hudební extravaganza je určená právě vám. Na plánském koupališti vás čeká pestrý večer, který zahrnuje nejen hudbu, ale i úchvatnou světelnou show, která bude dělat společnost těmto výjimečným melodiím. Nebudou chybět ani hosté – tachovský Travex a kapela Eroze. Vstupné: 200 Kč (v IC), v předprodeji/300 Kč na místě. (sih)

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *