Zlato je ideálním řešením, jak ochránit své peníze

Téměř každý z nás se teď víc než kdy jindy snaží ochránit své peníze. Rostoucí inflace a většinou nulové úroky českých bank znamenají, že naše peníze ztrácejí na hodnotě, že si za ně za rok či za dva rozhodně nekoupíme tolik, jako nyní. Donedávna byly jistotou zachování hodnoty našich financí investice do nemovitostí. Ale rozhoupaný trh v době krize nedává jistotu ani téhle komoditě. Nemovitosti, dříve tak oblíbené, už nejsou bezpečnou formou uložení peněz. A celý problém se netýká jen firem pohybujících se na finančním trhu, ale i rodin a domácností. Kdo z nás, kteří se snažíme spořit, chce svoje peníze ztrácet. Ať už v bance, nebo třeba doma z trezoru?

Dobrým řešením se zdá být zlato. Na trhu jsou pamětní mince, jejichž produkce je navýšena o přidanou sběratelskou hodnotu. Pro investiční účely nejsou ale zcela ideální. Naprostou jistotou je investiční zlato, u něhož jsou garantovány původ a ryzost kovu. Českému trhu dominují zlaté cihly a slitky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Zlaté cihličky a slitky s českým původem neseženete. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků totiž nevyrábí.

Při nákupu zlatých slitků se vyhnete platbě DPH. Investiční zlato má díky tomu výraznou konkurenční výhodu i ve srovnání s alternativními investicemi do diamantů, obrazů či starožitností.

Pro nákup investičního zlata je potřeba navštívit specializovanou prodejnu v Obecním domě v Praze, nyní v době nouzového stavu, si musíte objednat diskrétní, pojištěnou zásilku na www.zlate-mince.cz. Zlato se tak dostane přímo k vám.

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ říká Pavel Trtík, ředitel firmy Zlaté mince. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.“ Klienti tak mají jistotu původu a ryzosti. Zlato má unikátní vlastnost uchovat hodnotu do něj vloženou bez ohledu na ekonomický vývoj, nestabilitu měny apod. Navíc je mobilní a prakticky nezničitelné. Jeho hodnotu nezničí ani požár nebo povodeň.

Takže hádanka, jak to udělat, aby vaše peníze neztrácely na hodnotě, je vlastně zodpovězená. Teď už stačí v pohodě a v klidu domova využít bezpečného nakupování investičního zlata. A možná ještě pro připomenutí – poštovné zásilek od vybrané společnosti je zdarma.

I

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *