Zima v Prazdroji přinese cyklus koncertů i standup comedy

Začátek nového roku zpestří obyvatelům Plzně kulturní festival Zima v Prazdroji. Do historické budovy centra Secese zavítá se stand-up comedy například skupina Komici s. r. o., zpěvák Ondřej Ruml nebo modelka Iva Kubelková. Nový festival chce navázat na oblíbený cyklus kulturních akcí Léto v Prazdroji.

Secesní sály, které začátkem minulého století sloužily především pro reprezentativní účely plzeňského pivovaru, oživí nový festival Zima v Prazdroji. Plzeňští se mohou těšit na celkem pět koncertů a vystoupení, během kterých historickou budovu Secese rozezní rytmyjazzu, swingu a blues. Kromě hudebních vystoupení nabídne nový festival i únorovou stand-up komedii.

„Kulturním cyklem Zima v Prazdroji chceme navázat na prázdninový festival Léto v Prazdroji. Zimní obdoba oblíbeného festivalu se bude konat od 26. ledna do 23. března. Diváci se mohou těšit
na veřejnosti méně známé prostory centra Secese a díky omezené kapacitě historického sálu zažijí nezapomenutelnou komorní atmosféru,“ vysvětlujeRudolf Šlehofer, manažer rozvoje cestovního ruchu a péče o historické dědictví Plzeňského Prazdroje.

Plzeňský Prazdroj připravil kromě základní vstupenky také VIP lístek, který v ceně zahrnuje občerstvení včetně speciální nabídky z výroby plzeňského pivovaru.Vstupenky jsou již v prodeji na stránkách www.plzenskavstupenka.cz, kde na zájemce čeká kvůli omezené kapacitě historického sálu limitovaný počet 72 vstupenek. V kulturním centru Secese po Novém roce vystoupí například skupina Komici s.r.o., zpěvák Ondřej Ruml, modelka Iva Kubelková nebo například oceňovaný Frank SinatraRevival. Více informací najdete na www.prazdrojvisit.cz.

 

Program Zimy v Prazdroji

  1. 1. Ondřej Ruml – One Man Show

jazz, vocal, looping

Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml zazpívá písně autorů Petra Hapky a Michala Horáčka, Stinga, BobbyhoMcFerrina i skladby z vlastní tvorby.

 

  1. 2. Komici s.r.o.

originální stand-up comedy

Zkušení stand-up komici z Brna a okolí mají k dispozici pouze jedinou zbraň v podobě mikrofonu, ale i tak slibují porci neotřelé zábavy.

 

  1. 2. JuwanaJenkins&Mojo Band

blues

Energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neutuchající rytmus nabídne kapela JuwanaJenkins and theMojo Band.

 

  1. 3. Iva Kubelková &Jjimband

jazz, swing

KapelaJjimband představuje jazzové a swingové hity v čele s modelkou Ivou Kubelkovou.

 

  1. 3. Frank SinatraRevival

jazz, swing
Stylové a osobité podání těch největších hitů jedné znejznámějších osobností světové hudby.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *