Z Plzně do Ria zbývá 200 kilometrů

Symbolická štafeta, která na náměstí Republiky zdolávala vzdálenost mezi Plzní a Rio de Janeirem, ve středu 27. července skončí. V neděli večer bylo na kontě účastníků štafety 9531 km, a tak do dějiště 31. LOH zbývá posledních 269 km. Podle organizátora akce Přemysla Švarce dorazí Plzeň do Ria ve středu 27. července po 17. hodině. Na náměstí se opět objeví nejvyšší představitelé města, zástupci partnerů akce Datart Plzeň a  Decathlon Plzeň a prostor oživí i kulturní vystoupení MZ Dance (latina) a Innah Bellydance (orient).

Po odšlapání posledních kilometrů na trenažérech a krátkých proslovech k Olympijskému parku a úspěšné štafetě Cesta do Ria uzavře akci kubánská salsa a unikátní brazilská tanečnice Jana Conceicao (brazilská samba axe), na jejíž vystoupení naváže workshop pro veřejnost.

Jako poděkování se budou ode dneška až do středy 27. 7. rozdávat trička s logem Olympijský park Plzeň – pro získání trička stačí být 50 minut na jakémkoliv trenažéru nebo pomocí GPS trackingu ujet 50 km.. Na každý den je připraveno 40 kusů triček různých velikostí!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *