Vyšel nový turistický průvodce Grenzgenial. Opět přináší řadu tipů a výhod

Desítky exkluzivních slev a tipů pro volný čas opět obsahuje nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial, který se věnuje oblasti Lipenska. Turisté mohou tradičně počítat s volnými vstupy na místní atrakce, památky, vyhlídkové plavby (vždy systém 1+1, kdy je zdarma druhá vstupenka), ale i slevy například na konzumace v restauracích či taxislužbu nebo dokonce pohonné hmoty.

“Díky novému průvodci návštěvníci Lipenska výrazně ušetří, snadno si zorganizují program dovolené a pro zpestření mohou navštívit také zajímavé výletní cíle v blízkém příhraničí,“ uvedl Martin Řezáč z Destinačního managementu Lipensko o.p.s. Podle jeho slov průvodce stále více využívají i ubytovatelé, kteří jej dávají zdarma do pobytových balíčků jako úspěšný marketingový nástroj k nalákání klientely.

„Turistického průvodce Grenzgenial považujeme za skvěle fungující nástroj k nalákání hostů. Dáváme ho proto hostům zdarma v pobytovém balíčku a díky tomu se nám daří slušně obsadit hotel i mimo hlavní turistickou sezónu. Naši hosté hodnotí výhody v průvodci velmi pozitivně a nejraději využívají slevy do akvaparku, restaurací, na vyhlídkovou plavbu parníkem či zapůjčení kola pro druhou osobu zdarma,“ uvedla Alena Šedá z Hotelu Kupec ve Frymburku.

Grenzegenial, který propaguje celý lipenský region včetně blízkého okolí, je vytištěn v českém i německém jazyce. Stojí 200 korun a pořídit se dá v infocentrech na Lipensku či u spolupracujících ubytovatelů. Přesný přehled je zde: http://www.grenzgenial.cz/neprehlednete/prodejni-mista

„Výhody obsažené v průvodci jsou tak hodnotné, že stačí využít jeden až dva poukazy a peníze investované do nákupu průvodce se vrátí bohatě zpět. 90 procent slev platí i během hlavní turistické sezóny,“ upozorňují vydavatelé.

Grenzgenial je úspěšným přeshraničním projektem v oblasti cestovního ruchu. Podepsaný je pod ním fairlife Marketing GmbH ve spolupráci s Lipno Marketing s.r.o. a Destinačním managementem LIPENSKO o.p.s. Průvodce vyšel ve formátu malé knihy, která je dobře přenosná. Výhody jsou platné až do 31. května 2016.

Václav Votruba

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *