Vynikající francouzskou kuchyni ochutnejte v galerii Artamo. Goût de France čeká milovníky jídla první jarní den

V součinnosti s ministerstvem zahraničních věcí a mezinárodního rozvoje a třetí rok po sobě Goût de France / Good France sdruží v první jarní den, v úterý 21. března 2017, více než 2000 šéfkuchařů na 5 kontinentech, aby oslavili francouzskou gastronomii. Tato akce, která bude mít podobu večeře, a jejíž garantem je legendární michelinský kuchař Alain Ducasse, vzdá hold vynikající francouzské kuchyni, jejím inovačním schopnostem a hodnotám, které s sebou nese: sdílení a radost z příjemné společnosti, úctu k dobrému jídlu, k současníkům a k naší planetě.

A protože to jsou i hodnoty naší restaurace – galerie ARTAMO, velmi rádi se jako jediní za Plzeň a jedni z 16 restaurací a bister za ČR přidáváme! Kromě extra vyladěného menu se skvělými víny Merlot d’Or budeme nabízet také „light“ verzi bez vín. Chody bude možno v celém příštím týdnu objednat i jednotlivě.

Jelikož je součástí projektu návrh na poskytnutí 5% z prodejů tohoto večera některé místní neziskové organizaci působící ve prospěch zdravého životního stylu a životního prostředí, rozhodli jsme se podpořit plzeňský spolek K světu.

Ten pracuje již řadu let s tématem využití veřejného prostoru na pozadí pořádání netradičních kulturních akcí. V rámci svého dosavadního působení již organizace představila projekt na osídlení a revitalizaci centrální náplavky u řeky Radbuzy – sezonní festival Náplavka k světu., založila plzeňskou odnož PechaKucha Night (mezinárodní koncept showcasu kreativců a zajímavých lidí), spouští první městskou půjčovnu koloběžek, provozuje galerii v podchodu a projekt Kontejnery k světu.; za svým jménem však nese mnoho dalších aktivit. Organizace k světu. je z 90 % poskládána z dobrovolníků, kteří mají společný cíl – dělat něco hezky, zajímavě a pro lidi.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *