Výluka na trati Plzeň – Žatec pokračuje

Ve čtvrtek 30. dubna o půlnoci skončí výluka v úseku Plzeň hlavní nádraží – Plasy na trati Plzeň – Žatec. Výluka bude pokračovat od 1. května  v úseku Plasy – Kaznějov a potrvá až do půlnoci 7. června.

Za rychlíky pojede náhradní autobusová doprava v úseku  Plzeň – Plasy a opačně. Náhradní autobusová doprava se bude řídit výlukovým jízdním řádem  a většina rychlíků v úseku Plasy – Most a opačně pojede v odlišných časových polohách. Vybrané vlaky nebudou obsluhovat stanici Žatec. Navíc v sobotu 30. května pojede náhradní autobusová doprava v celé trase Plzeň – Most a zpět, pro tyto vlaky platí samostatný výlukový jízdní řád!

Za osobní vlaky pojede náhradní autobusová doprava v úseku Kaznějov – Žihle a opačně podle výlukového jízdního řádu. V úseku Plzeň hl.n. – Kaznějov a opačně pojede většina vlaků v upravené časové poloze podle výlukového jízdního řádu, který je součástí tohoto e-mailu.

České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukami.  Informace  jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113.

 Radka Pistoriusová

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *