Vydejte se Českým lesem s mobilem v kapse. Letošním tématem jsou osobnosti regionu

Dnešním dnem startuje tradiční turistická hra Svazku Domažlicko “Český les s mobilem v kapse”. Soutěžit se může až do konce října. “Princip je stejný, jen jsme hru oblékli do „modernějšího hávu“. Vše by mělo být jednodušší, není se třeba na našem webu registrovat jako dříve, nic vyplňovat. Jediné, co účastník hry potřebuje, je chytrý telefon s instalovanou čtečkou QR kódů,” představuje projekt Zuzana Langpaulová ze Svazku Domažlicko. Podrobnosti na https://www.svazekdomazlicko.cz/turisticka-hra/

Ve hře je pak ihned prvním načtením kódu – buď z plakátu (obecný proklik do hry) nebo z jakéhokoliv „cílového“ kódu. Mobil si pak sám „pamatuje“, kolik kódů ze hry načetl a pro výhru stačí 10 načtených cílů. Odměnou je opět jedinečná absolventská turistická vizitka z limitované edice. Výhry vydávají naše spolupracující turistická informační centra.

Letošním tématem jsou osobnosti regionu. “Je to jistě opět zajímavý a originální způsob, jak zprostředkovat místním i přespolním zajímavosti našeho kraje – díky příběhům osob, které tu žily nebo působily,” uvedla Zuzana Langpaulová.

Zdroj: Svazek Domažlicko

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *