Všechny plzeňské Penny Markety jsou v novém. Do neděle to přijďte určitě oslavit

Všechny plzeňské Penny Markety jsou úplně změněné. Společnost dokončila přestavbu všech svých prodejen na území města Plzně. Nově tak nabízí obyvatelům západočeské metropole veškerý komfort a zcela nové prostředí nového konceptu svých prodejen.

Nový koncept prodejen s důrazem na přátelské prostředí poprvé představil Penny Market v rámci pilotního projektu v září roku 2016 ve své nové prodejně Penny Lehovec v pražské Kolbenově ulici. Od té doby je již více než 120 prodejen z celkového počtu 380 po celé republice v novém. V lednu letošního roku dokončil Penny Market přestavbu všech osmi prodejen na území Plzně. „Jsme rádi, že obyvatelům západočeské metropole můžeme nabídnout komfort a příjemné přátelské prostředí, které povyšuje nakupování v prodejnách diskontního typu na zcela jinou úroveň. Jsme hrdí na to, že u nás mohou lidé nejen rychle a levně nakoupit, ale i na to, že pro ně vytváříme přátelské prostředí, kde se mohou potkávat nejen mezi sebou, ale i se svými oblíbenými prodavači,“ popisuje generální ředitel Penny Market Jens Krieger.

V rámci představení nové podoby bude pro zákazníky od čtvrtka 24. ledna do neděle 27. ledna ve všech plzeňských prodejnách připravena ochutnávka produktů lokálních dodavatelů. Každý zákazník, který v těchto dnech nakoupí nad 200 Kč, pak dostane dárek v podobě designové plátěné tašky navržené jednou z celebrit, které se zapojily do kampaně Penny Marketu v boji proti plastům. Připraveny jsou také slevové akce s důrazem na zboží dodavatelů z Plzně a okolí. (tz)

Ilustrační foto Penny Market

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *