Velikonoce dětem – už v úterý 16. dubna na plzeňském náměstí Republiky

Přímo na Velikonočních trzích na náměstí Republiky v Plzni se v úterý 16. dubna od 14 hodin uskuteční velký program s  názvem Velikonoce dětem na podporu projektu Díky dětem. Během celého odpoledne, které bude moderovat Petr Batěk, se představí Akordeonový soubor ZUŠ Chválenická, kapela Na skok, Culinka a tancohrátky dětem a Broučci Band. Po celé odpoledne budou probíhat tvůrčí dílny s Plzeňskou krajskou radou dětí a mládeže, focení s  velikonočním zajíčkem. Vrcholem programu bude vystoupení skupiny Extra band.

Uspořádat Velikonoce dětem na podporu Díky dětem se rozhodl plzeňský kameraman Michal Anděl ve spolupráci s  provozovatelem trhů firmou PROSTR SERVIS s.r.o. „Po celý loňský rok jsem provázel projekt Díky dětem svými videoreportážemi a přirostl mi k  srdci. Je to skvělá myšlenka, která podporuje dobrý nápad pomoci dětí dětem, a věřím, že stojí za to, aby o ní vědělo co nejvíce lidí. Jsem rád, že stejný názor mají také provozovatelé trhů a také vystupující. Všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář,“ říká Michal Anděl.

„V  současné chvíli je na transparentním účtu projektu 69.362 koruny. V  rámci Velikonoce dětem budou moci návštěvníci přispět do oficiální kasičky a podpořit tak projekty roku 2019. Na co konkrétně budou prostředky letošní sbírky využity, zveřejníme právě během úterního odpoledne,“ říká Alena Kozáková z  Nadace 700 let města Plzně, která je garantem sbírky.

Zdroj: Nadace 700 let města Plzně

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *