Veletrhy „Moderní dům a byt“ a „Žena a domov“ patří již tradičně k plzeňskému podzimu. Vytiskněte si na ně zdarma vstupenky

K plzeňskému podzimu patří už dlouhá léta stavební veletrh „Moderní dům a byt“ a přehlídka kosmetiky, módy a zdravého životního stylu „Žena a domov“. Jedná se vlastně o veletržní akci, která uspokojí zájmy celé rodiny. Letos se o víkendu od pátku 20. října do neděle 22. října uskuteční v hale TJ Lokomotiva na Slovanech již pošestnácté.

Inspiraci na stavebním veletrhu najdou všichni, kdo se zajímají o stavbu, teplo, úspory energie a moderní technologie. Desítka firem tam představí své řešení tepelných čerpadel, fotovoltaiky nebo moderních kotlů, kamen a krbů. Z dalších komodit se na veletrhu představí dveře, okna, parapety, bezpečnostní protipožární dveře, pergoly nebo přístřešky pro auta s fotovoltaikou. Nebude chybět ani sanace zdiva a krovů, foukaná izolace nebo koupelnová sanita. Šance bude probrat s odborníky i možnosti dotací.

Především ženám je určena druhá část akce – veletrh „Žena a domov“. Polovinu haly zaplní prodejní expozice s dámskou módou české výroby, spodním prádlem, kabelkami, rukavicemi či šperky a chybět nebudou ani módní doplňky. Nejen k vyzkoušení bude k dispozici dekorativní a pečující kosmetika, k ochutnání přírodní potravinové doplňky, čajové směsi, veganská strava nebo hmyzí produkty.

Pořadatel veletrhů, společnost Omnis vychází vstříc návštěvníkům veletrhů a umožňuje jim – i naším prostřednictvím – vytisknout si zdarma vstupenku. Tou se pak prokáží u vstupu a mohou tak ušetřit peníze za vstupné.

Zdroj: Omnis

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *